fbpx

Чи можна користуватися телефоном під час зарядки? Відповідь неочевидна: це вас здивує

Підзарядка смартфона здається простим жестом. Проте багато хто з вас допускає типові помилки. І так, ви зберігаєте шкідливі звички… вони можуть пошкодити ваш дорогоцінний акумулятор. Шкода, чи не так? Яких помилок слід уникати під час зарядки телефону? Користуватися телефоном під час зарядки – це одне? Ми вам відповідаємо!

Хто б міг подумати, що простий жест, який ви повторюєте багато разів на день, може серйозно вплинути на вашу батарею? Коли телефон заряджається, у вас часто закінчується терпіння, і ви чекаєте, поки він зарядиться, щоб ним скористатися.

Однак треба! Використання пристрою, коли він підключений до мережі, шкідливо для телефону та акумулятора. Давайте поставимо крапку!

Зарядка телефону: чи варто використовувати його одночасно?

Одне можна сказати точно, це питання виникає часто! Іноді терміновість використання мобільного телефону під час зарядки змушує це здаватись нешкідливою практикою. Не правда! Ця звичка уповільнює швидкість зарядки і підвищує температуру пристрою. Перегрів може остаточно пошкодити акумулятор. У кращому випадку ви можете тимчасово відключити його, щоб використовувати. Тепер ви знаєте, чому не бажано продовжувати практикувати цю шкідливу звичку.

Заряджати телефон вночі: хороша чи погана ідея?

Заряджена батарея зранку, справжня насолода! Ось чому багато хто з вас залишає свій телефон заряджатися вночі, коли спить. Погана новина полягає в тому, що така практика шкодить вашому акумулятору та впливає на функцію швидкого заряджання. У довгостроковій перспективі це впливає на час автономної роботи, а отже, і на досвід користувача.

Інші типові помилки під час зарядки смартфона?

Поширених помилок багато. І це, ви зрозуміли! Ці шкідливі звички псують елементи акумулятора та мобільний телефон. Ось кілька помилок, яких слід уникати під час заряджання телефону. Уникайте найгіршого!

Акумулятор повністю розряджений

Часто через брак уваги кілька людей чекають повної розрядки телефону, щоб його підзарядити. Цю шкідливу звичку також не заохочують виробники та виробники мобільних пристроїв. Ця тенденція спричиняє зниження терміну служби батареї. Тому не чекайте, поки смартфон вимкнеться або відобразить 1%, щоб зарядити його. Нам доведеться взятися за це!

Зарядити телефон до 100%

Всупереч тому, що ви думаєте, зарядка телефону до 100% матиме негативний вплив на його роботу. До досягнення 80% клітини знаходяться в “хорошому стані”, але протягом останніх 20% вони погіршуються. Уникати цієї звички означає захистити елементи акумулятора. Давай зробимо це!

Батарея телефону заряджена на 100%.

Заряджання смартфона від ПК значно зменшує ємність батареї, але не тільки! Це підвищує температуру вашого ноутбука та створює перегрів батареї. USB-порт вашого ПК споживає нижчу силу струму, ніж зарядний пристрій телефону. Навіть якщо нові USB порти мають кращу силу струму, розетку краще шукати поблизу!

Використовуйте різні зарядні пристрої

При покупці мобільного телефону до нього додається офіційний зарядний пристрій. Але якщо у вас його немає, чи хочеться іноді скористатися першим зарядним пристроєм, який попадеться під руку? Між довшими заряджаннями, коротшим терміном служби батареї та перегрівом, використання несумісного зарядного пристрою з точки зору сили струму створить вам лише проблеми.

Вам потрібно вимкнути мобільний телефон, щоб зарядити його?

Давайте розберемося прямо, вимикати мобільний телефон перед його зарядкою абсолютно не обов’язково. Однак ця практика корисна для швидшої зарядки смартфона. Так само, як і в режимі польоту, ви вимикаєте всі додаткові функції та з’єднання. Таким чином акумулятор заряджається швидше!

Тепер, дотримуючись наших порад, ви можете оптимізувати зарядку свого смартфона та уникнути помилок, які можуть пошкодити ваш акумулятор. Дотримуйтесь наших порад і обслуговуйте свій пристрій: ефективність і довговічність будуть!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page