fbpx
поради
Чим підживити малину весною, щоб був великий врожай. Весною проведіть перше підживлення малини

Обов’язково потрібно підживити малину весною, щоб був великий врожай. І весною проведіть перше підживлення малини.

Спочатку розпушіть навколо куща поверхневий шар ґрунту, а вже потім вносьте добриво. Для малини рекомендують користуватися сечовиною, органічними та азотними добривами. Джерело

Зробіть навколо малинового куща неглибокий рівчак в який насипте: аміачну селітру 10-15 грамів та сечовину 8-10 грамів.

Закрийте добриво землею та полийте рясно зверху водою. Далі замульчуйте поверхню під кущем підручними засобами. Це може бути перегній, суха трава, солома, торф, який спочатку добре намочіть у воді.

Друге підживлення проведіть, коли малина зацвіте. Підготовка така ж як ранньою весною, але суміш буде рідка. Розведіть у відрі води пташиний послід або тваринний гній та додайте 2 столові ложки сечовини. Загорніть рівчак землею та добре полийте водою.

Малинові кущі восени обріжте та проведіть останнє підживлення. Спочатку підготуйте ґрунт навколо куща малини. Згребіть мульчу та видаліть її з грядок. Якщо це торф, то перекопайте його разом з землею. Потім внесіть калійні та фосфатні добрива.

Суміш складається із: аміачної селітри 15 грамів, суперфосфату 30 грамів, калійної солі 20 грамів, яку розчиніть у 10 літрах води. Далі загорніть землю та добре полийте водою.

Якщо на вашій ділянці є ремонтантна малина, то приготуйте для неї азотні добрива. Перекопайте міжряддя та внесіть 4-5 кг перегною на квадрат.

Чергуйте органічні та мінеральні добрива.

Фото ілюстративне – ukr.media

You cannot copy content of this page