fbpx

Чим протирати вікна, щоб вранці не утворився конденсат? Просто застосуйте цей трюк!

Чим протирати вікна, щоб вранці не утворився конденсат? Просто застосуйте цей трюк!

Взимку на вікнах утворюється туман. Ми скажемо, що це явище, яке зустрічається в багатьох будинках. І недарма при перепадах температури з’являється конденсат. Тому туман може завдати шкоди ізоляції будинку та призвести до утворення шкідливої ​​для здоров’я цвілі.

Яку хитрість застосувати, щоб уникнути цієї незручності?

Взимку часто буває так, що у вікна вашого дому влазить туман. Після душу, під час приготування страв на кухні або після миття посуду в гарячій воді це явище завжди присутнє. Ознайомтеся з нашою порадою, щоб впоратися з утворенням туману на вікнах, але спочатку було б корисно знати, що викликає явище конденсації на вікнах будинку.

Які причини запотівання вікон?

Конденсація визначається переходом з пароподібного стану в рідкий. Коли температура вологого повітря вища за температуру поверхні вікна, відбувається явище конденсації, що утворює туман на вікнах.

Тому холодні вікна, температура навколишнього середовища та вологе повітря утворюють на вікнах краплі води. Як ви вже зрозуміли, цьому явищу сприяє вологість! Також нерідко можна побачити туман у приміщеннях, де немає вентиляції.

Дійсно, необхідно регулярно провітрювати свій будинок, щоб позбутися від вогкості. Погане опалення або старі вікна також можуть сприяти цьому у вашому домі.

Яким прийомом боротися з туманом?

Щоб позбавити вікна від запітніння та боротися з конденсацією пари, ви можете застосувати цей ефективний прийом.

Засіб для миття посуду для запобігання запотівання вікон

Засіб для миття посуду відмінно захищає вікна від конденсату і створює своєрідний бар’єр на склі, що перешкоджає накопиченню води.

Це не може бути простіше! Нанесіть невелику краплю засобу для миття посуду на серветку з мікрофібри. Протріть миючим засобом все вікно. Ви були б здивовані, наскільки ефективним є цей трюк. Щоб це було ефективним, важливо використовувати дуже мало засобу для миття посуду.

Інші поради щодо боротьби із запотіванням

Інші ефективні способи усунути конденсат на вікнах і тим самим боротися з вогкістю в будинку.

Харчова сода, щоб запобігти запотіванню вікон

Надлишок вологи може призвести до появи цвілі. Однак при низьких температурах іноді важко провітрити будинок, відкривши всі вікна. На щастя, є й інші хитрощі, якими можна скористатися.

Харчова сода

Харчова сода ідеально поглинає вологу і тому запобігає утворенню конденсату на вікнах. Просто посипте нею свої підвіконня, і готово!

Інвестуйте в осушувач, щоб попрощатися із запотіванням

Основне завдання осушувача – регулювати рівень вологості у вашому домі. Таким чином повітря в приміщенні стає набагато здоровішим. Це позбавить вас від усіх проблем із вологістю та цвіллю. Однак цей варіант залишається дорожчим.

Щоб запобігти підвищенню вогкості у вашому домі та уникнути конденсації води на вікнах, наші поради можуть бути дуже практичними. Також важливо діяти проти вологості, щоб зберегти її здоров’я.

Бережіть себе та будьте здорові, дорогі українці!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page