fbpx
поради
Чисті вікна: бабусині рецепти

На сьогоднішній день важко не знайти на ринку необхідний миючий засіб. Упаковки рясніють звертають на себе увагу яскравим оформленням, привабливою ціною і відмінною якістю. Джерело

Але не все ти кошти безпечні для дітей і людей, схильних до алергії. Давайте дізнаємося, як очищали вікна від забруднень наші бабусі.

1. Добре підходить для миття вікон розчин з нашатирного спирту і води, які потрібно змішати в пропорціях 1 до 4.

Витирати скло можна старими газетами. Папір добре вбирає вологу, а що міститься в друкарською папері свинець змусить поверхню блищати.

2. Добре відмиє вікно від дрібних забруднень крейда або зубний порошок, розчинений у воді.

3. Якщо вам необхідно очистити скло від товстого шару пилу і бруду, візьміть столову ложку крохмалю, додайте її в літр води і отримати розчин видаліть бруд.

4. Щоб додати вашим вікнам блиску, злегка промокніть ганчірку рослинним маслом і протріть їй скляну поверхню: вікно буде блищати як нове.

5. Запітнілі вікна промийте розчином хлорного вапна. Замість нього можна використовувати старі ганчірки, змочені в мильній воді. Після цього видаліть залишки мила з вікон розчином води і крейди.

Читайте також: Шпаргалка на літо: 5 рецептів від усіх xвopoб огірків

6. На довгий час від осідання пилу вас позбавить гліцерин. Змішайте воду і гліцерин, додайте в отриману суміш пару крапель нашатирного спирту.

7. При сильних забрудненнях можна використовувати звичайну сіль. Її потрібно акуратно нанести на вологу поверхню вікна, а потім змити водою.

8. Підтримувати чистоту вікна в зимовий час можна за допомогою суміші води і міцного алкоголю.

9. Спиртовий розчин не тільки позбавить від бруду і пилу, але і видалить жирові плями і сліди від дотику рук.

10. Затирати залишилися після миття вікон розлучення можна за допомогою шматка замші або паперової серветки.

11. Якщо вам хочеться, щоб стекла придбали незвичайний відтінок, протріть їх розчином синьки або мідного купоросу, тоді ви отримаєте тоновані стекла синього або зеленого кольору.

12. Чи не мийте вікна під прямими сонячними променями або в дуже жарку погоду: волога швидко висохне, і боротися з розлученнями буде складніше.

Завдяки цим простим засобам миття вікон не потребує багато фінансових витрат і клопоту.

facebook