fbpx

CУСІДКА ЩОСЕЗОНУ ЗАМОРОЖУЄ ХУРМУ. КОЛИ Я ДІЗНАЛАСЯ НАВІЩО, ТАКОЖ ВІДМОВИЛАСЯ ВІД СВІЖОЇ ЯГОДИ

Корисніша, ніж яблука і містить більше вітаміну С, ніж лимон, допомагає боротися з депресією і втамовує голод, вибір № 1 для здоров’я шкіри і прекрасного зору, – все це не обід з 10 страв і навіть не набір фруктів і овочів.

Хурма – ось справжній вітамінний коктейль, додає страві пікантності, а організму – сили і енергії. Здавалося б, людству відомо про яскраво-помаранчеві ягоди все, якби не одне але. Джерело

А ви знали, що хурму можна ще й заморожувати? Для багатьох це стало відкриттям. Але чому б і ні? Адже ми заморожуємо найрізноманітніші овочі і фрукти на зиму. Хурма не повинна ставати винятком.

Так, ви можете сказати, що така заготовка влетить в копієчку. Але, з іншого боку, не обов’язково заморожувати кілограмами на 10 років вперед.

Навіщо заморожувати хурму

Цілком логічна відповідь на таке питання – щоб зберегти стиглі плоди на тривалий період. Так, сезон хурми вже дуже швидкоплинний: ягода тільки з’явилася на прилавках, а тут вже остання партія. І доводиться чекати ще рік, поки яскраві плоди знову зроблять життя солодшим.

Але заморожувати хурму варто не тільки з цієї причини. Плід плоду не рівня. Якщо він ще не встиг повністю дозріти, терпка м’якоть в’яже в роті. Це відбувається через присутність таніну. Крім характерного присмаку він також може спровокувати розлад шлунка.

Танін – речовина рослинного походження. Потрапляючи в шлунок, він накопичується і не перетравлюється. Через це можливе виникнення найрізноманітніших проблем з травленням. А ось під час заморозки танін повністю зникає. Тому хурма стає більш солодкою і корисною.

Читайте також: Мaндарини – якщо можете – треба їсти кожен день! І ось чому

3 способи заморозити хурму

Отже, ви вирішили позбутися від таніну і присмаку, який він дає. Але як заморозити хурму: цілком, шматочками або у вигляді пюре? Дивно, але ви можете вибрати будь-який з перерахованих вище способів.

Заморожуйте цілком. Помийте плоди і обсушити паперовими рушниками. Вони повинні бути сухими, в іншому випадку, крапельки на поверхні перетворюються в кристали, які зашкодять плід. Загорніть кожен плід в пакетик і відправте в морозильну камеру на 12 годин.

Заморожуйте шматочками. Розділіть кожен плід на 6 частин, дістаньте насіння. Застелите дно харчового контейнера целофаном і викладіть часточки зверху. Закрийте кришкою, але не дуже щільно. Надішліть в холодильник на 12 годин.

Заморожуйте пюре. Помийте хурму, розріжте навпіл, дістаньте кісточки. За допомогою ложки дістаньте м’якоть і перетворіть її в кашку за допомогою блендера. Заморожуйте пюре в формочках для льоду або звичайних пластикових стаканчиках.

Після заморожування шматочки з формочок складають в один контейнер або пакетик і знову відправляють в морозильну камеру до тих пір, поки вони не знадобляться.

Перший спосіб підійде для випадку, якщо вам просто хочеться позбутися від в’яжучого відчуття в роті, коли ви їсте ягоду. Другий стане ідеальним, якщо ви любите креативну випічку. Ну а третій підходить для приготування солодкого наповнювача для каші або ж легкого десерту.

Як довго можна зберігати заморожену ягоду

Дотримуючись температурний режим -18 ° С, сміливо зберігайте заморожений солодкий плід до року. Щоб розморозити ягоду, досить витримати її при кімнатній температурі 2-3 години.

Альтернативний спосіб – упакувати хурму в герметичний пакет і просто покласти її в ємність з теплою водою.

Змішайте розморожену хурму з вершковим сиром або йогуртом, морозивом або пудингом. Смак просто неймовірний.

Так що там, додавати ягоду можна навіть в овочеві салати. Вони стають ще кориснішими і оригінальнішими. І, зауважте, ніякої терпкості.

У вас є знайомі, які заморожують найрізноманітніші продукти і вже не знають, чим заповнити пустоти морозильної камери? Подайте їм ідею.

You cannot copy content of this page