fbpx

Де зберігати гроші вдома, щоб привернути благополуччя і достаток?: незалежно від того, забобонні ви чи ні, ось кілька порад, яких слід дотримуватися, щоб притягнути удачу на свій бік!

Де зберігати гроші вдома, щоб привернути благополуччя і достаток?: незалежно від того, забобонні ви чи ні, ось кілька порад, яких слід дотримуватися, щоб притягнути удачу на свій бік!

Залучення багатства у своє життя починається з правильного розпорядження грошима. Але де ви їх тримаєте вдома? У яких місцях найкраще їх зберегти, не ризикуючи залучити нещастя? Відповідно до стародавньої китайської науки фен-шуй деякі кімнати не підходять для зберігання грошей. Якщо ви хочете збільшити свій капітал і залучити достаток, ви повинні вибрати найбільш підходящі, безпечні та прибуткові місця.

Дізнайтеся, де зберігати свої гроші, щоб покращити свій фінансовий стан. Ми також розповімо вам про певні ритуали та фетишизовані об’єкти для вичерпання багатства та процвітання.

Як досягти фінансового достатку по фен-шуй?

Піклуючись про багатство і достаток, добре б взяти до уваги деякі ритуали, яких неухильно дотримувалися наші предки. Наприклад, якщо неправильно зберігати гроші вдома, фінансовий успіх навряд чи прийде. Незалежно від того, забобонні ви чи ні, ось кілька порад, яких слід дотримуватися, щоб притягнути удачу на свій бік.

Уникайте зберігання грошей у цих місцях

Згідно фен-шуй, в кожному будинку є певні місця, які приваблюють бідність. Для початку тримайте гроші подалі від приладів, які виробляють вогонь. Зрозуміло, що полум’я руйнівно діє на банкноти, які ризикують злетіти в дим. Також уникайте близькості до електронних пристроїв, які поглинають енергію, таких як телевізори, мобільні телефони, комп’ютери та інші планшети.

Також тримайте гроші подалі від вхідних дверей будинку. Вестибюль – не найкраще місце.

Неважливо, звикли ви класти купюри на тумбу біля дверей або у вітрину, встановлену в коридорі. Можливо, ви цього не знаєте, але ця область уражена негативною енергією. Так само не рекомендується зберігати гроші та інші цінні речі у ванній чи туалеті. Також уникайте ховати гроші в певних предметах, таких як книги та фотоальбоми. Їх енергетика теж не позитивна. Раніше ви ховали свої заощадження під матрац? Погана ідея. За деякими повір’ями, це негативно позначається на вашому фінансовому становищі.

Яка монета є ідеальною для захисту ваших грошей?

Краще зберігати гроші в сейфі або гаманці, щоб зберігати в темних кутках будинку. І перш за все переконайтеся, що ви більше не зв’язуєте свої пачки готівки гумками та всілякими застібками. Фахівці попереджають, що таке ставлення до грошей шкодить вам.

Але тоді “де тримати гроші?” На думку експертів, найкраще зберігати свої заощадження на кухні. Так, напевно, це вас здивує, але це місце має напрочуд позитивну ауру. Однак, якщо ви дотримуєтеся цієї концепції і вирішите безпечно покласти свої гроші, спочатку переконайтеся, що вони знаходяться поза досяжністю електричних машин і будь-яких джерел тепла.

Що покласти в гаманець, щоб залучити гроші?

Деякі люди твердо вірять у талісмани, талісмани та інші фетишні предмети, які повинні привернути удачу, щастя та багатство. Якщо ви один із них або просто хочете трохи підбадьоритися, оточити себе гарними настроями та залучити удачу, ось кілька речей, які варто мати у своєму гаманці.

Срібні монети

Корисно знати, що один срібний шматок у вашому гаманці може принести удачу різними способами. І це завдяки металу, який, згідно з фен-шуй , є металевим елементом екосистеми. Він асоціюється з ясністю, точністю та свіжістю. Це також символ достатку, багатства та заощаджень. Тому завжди потрібно тримати в гаманці кілька монет на щастя.

Камінь

Камені є прекрасними представниками стихії землі в дисципліні фен-шуй. Відомо, що вони створюють позитивну енергію. З собою бажано брати чорні або зелені камені. Невеликий розмір, звичайно, і не надто важкий, щоб захаращувати ваш гаманець.

Рисові зерна

Рис є основним продуктом харчування, який одночасно є поживним і корисним для здоров’я. В азіатських країнах він має потужний символізм: він уособлює удачу, щастя та достаток. Тому бажано мати в гаманці 21 рисове зернятко. Помістіть їх у невеликий тканинний мішечок. Ви можете час від часу замінювати рисові зерна, щоб залучити багатство та нову позитивну енергію.

Морська сіль

Чи знаєте ви, що сіль також є потужним інгредієнтом для залучення багатства та позитивних настроїв. Не дивно, що забобони рясно використовують її, щоб відвернути нещастя. Візьміть невелику кількість морської солі, загорніть її в нейлоновий папір і помістіть в одне з відділень вашого гаманця. Відомо, що сіль поглинає будь-яку негативну енергію, яка може бути в ній.

Яке напівдорогоцінне каміння мати під рукою?

Відповідно до фен-шуй, дорогоцінні та напівкоштовні камені мають силу підвищувати фінансові прибутки. Згідно з деякими дуже давніми ведичними текстами, вони мали б сильний вплив на досягнення багатства. Пірит, наприклад, уособлює камінь удачі, процвітання та достатку, оскільки він приваблює монети та гроші за допомогою закону тяжіння.

Як привернути удачу і багатство за допомогою рослин?

Окрім очищення атмосфери та заспокоєння нашого розуму, деякі рослини також відносяться до філософії фен-шуй. Відповідно до його принципів, вони також мали б силу залучати удачу, багатство та процвітання. Отже, вони не тільки декоративні, вони виявляються потужнішими, ніж ви собі уявляєте.

Поки ви є послідовником цього містичного духу, ви повинні довіряти гарній атмосфері ваших рослин та їх маленькому “чарівному” дотику, який зміцнить ваше фінансове здоров’я.

Ось рослини на вибір:

Щасливий бамбук

Його назва вже дуже показова. Ця рослина вважається магнітом удачі, здатним підтримувати хорошу енергію в будинку. Досить вагома причина, щоб з гордістю встановити його у вітальні. Щасливому бамбуку потрібне лише хороше освітлення та сувора частота поливу. Оскільки для цього потрібно багато води, ви можете спокійно поставити його у ванній кімнаті.

Жасмин

Жасмин є одним з найкрасивіших і найпривабливіших квітів, особливо завдяки своєму неповторному аромату. Це благородна і дуже потужна рослина, яка має здатність притягувати удачу і достаток. Цю витривалу рослину можна вирощувати як на сонці, так і в півтіні, і їй не потрібно рясно поливати, щоб вижити. Не соромтеся встановити її вдома!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page