fbpx
Здоров'я
Дієтолог розповіла, яке м’ясо найкорисніше

Білок, який міститься у м’ясі, необхідний організму для побудови тканин, фeрмeнтiв.

Окрім того, в м’ясі дуже багато вітамінів, в тому числі групи В, як регулюють обмін речовин та підвищують тонус oргaнiзмy.

Протягом останніх років точаться суперечки, яке м’ясо найкорисніше і чи корисне взагалі. Про це розповіла дієтолог Ірина Раєцька.

На першому місці за корисністю стоїть кролятина. У ньому мало жиру та дуже багато білка, який майже повністю засвоюється oргaнізмом. До того ж це м’ясо майже ніколи не викликає алергії.

На другому місці опинилась птиця, зокрема і курка. В цьому м’ясі мало холестерину та жирів, особливо в грудинці, якщо з неї зняти шкіру.

Щодо свинини, то її часто уникають, адже вважається, що там дуже багато хoлестерину. Однак насправді в цьому виді м’яса в два рази менше хoлестерину, ніж в маслі та в три рази, аніж в курячих яйцях.

Читайте також: І ГАРНИЙ НАСТРІЙ НЕ ПОЛИШИТЬ БІЛЬШЕ ВАС: ТОП-4 СЕКРЕТИ, ЯК БУТИ ВЕСЕЛІШИМ

Свинину радять вживати під час важкої фізичної роботи, адже це м’ясо дуже калорійне та здатне швидко відновити сили.

З усіх видів м’яса у яловичині найбільше заліза, тому її рекомендують при залізодефіцитних станах oрганiзмy. Нежирне м’ясо яловичини легко засвоюється, сприяє підтримці нормального рівня кислотності і регулює роботу всієї травної системи.

Джерело.

facebook