fbpx
поради
Дізнайтеся, хто вам телефонує з невідомого номера – це єдиний спосіб викрити абонента

Дізнайтеся, хто вам телефонує з невідомого номера – це єдиний спосіб викрити абонента

Часто нам дзвонять з незнайомих номерів. Іноді це нешкідливі помилки, але вони також можуть походити від справжніх шахраїв, які хочуть лише завдати нам шкоди, завищивши наш рахунок за телефон, щоб збагатитися за нашою спиною.

Хочете знайти авторів цих тривожних дзвінків? Це цілком можливо завдяки додатку, який ми збираємося розкрити вам сьогодні. Він повідомить вам точне місцезнаходження абонента та навіть його ім’я або компанію, яку він представляє.

Що таке невідомий номер телефону?

Невідомий номер телефону – це номер телефону, якого немає у вашому списку контактів або який ви не впізнаєте. Це може бути дзвінок від когось або компанії, яку ви не знаєте.

Може бути кілька причин, чому хтось телефонує з невідомого номера. Це може бути пошуковий або рекламний дзвінок, або це може бути хтось, кого ви знаєте, але змінив свій номер телефону та ще не у вашому списку контактів.

Рекомендується не відповідати на дзвінок з невідомого номера, особливо якщо ви підозрюєте, що це може бути шахрайство або небажаний дзвінок. Якщо ви все одно вирішите відповісти, будьте обережні та не повідомляйте абоненту жодної особистої чи фінансової інформації.

Як дізнатися, хто дзвонить вам з невідомого номера?

На щастя, деякі компанії завжди вибирають найбільш невідповідний час для здійснення дзвінків. Це називається “телефонним спамом”: це закидання користувачів дзвінками з невідомого номера. Як правило, ці компанії прагнуть залучити нових клієнтів. За винятком того, що турбувати їх під час їжі чи сну не обов’язково є найкращою маркетинговою стратегією.

Багато разів, думаючи, що це важливий дзвінок, навіть якщо ви не впізнаєте номер, у вас немає іншого вибору, як підняти телефон. Як неприємно усвідомлювати, що це лише комерційний дзвінок. Декого це може навіть дуже засмутити, особливо якщо вони в цей час були дуже зайняті. Тим більше неприємно, коли по телефону продавець наполягає на тому, щоб описати вам свій товар.

Як вберегтися від такого роду неприємностей? Щоб визначити походження дзвінків з невідомого номера, радимо завантажити додаток “Truecaller”. Він безкоштовний, простий у використанні та доступний для iOS та Android. Ця платформа заснована на “краудсорсингу”, тобто вона отримує інформацію з мобільних телефонів тих, хто її завантажує. Іншими словами, він копіює всю телефонну книгу.

Після копіювання даних користувачів, наразі 500 мільйонів людей, програма робить їх доступними для вас у секунду, коли вам дзвонять з невідомого номера, якого немає в пам’яті вашого мобільного телефону.

Основна перевага “Truecaller” полягає в тому, що ви матимете миттєвий доступ до місця розташування та імені людини чи компанії, яка вам телефонує. Ви зможете відфільтрувати всі ті, які вас не цікавлять. Окрім дзвінків, які викликають зловмисники, ви також зможете уникнути всіх шахраїв, які зв’язуються з вами з-за кордону, щоб вкрасти ваші гроші, за допомогою дзвінків за преміум-тарифами.

Як дзвонити з приватного номера?

Але, до речі, чи знаєте ви, як подзвонити комусь анонімно? Іноді в певних ситуаціях ви не хочете показувати свій номер з особистих причин або просто щоб приховати свої контактні дані. Якщо ви хочете зателефонувати за допомогою прихованого номера, ви можете зробити це дуже простим способом. Просто введіть #31# перед набором номера.

Для користувачів ОС Android є ще один чудовий спосіб: ви можете приховати свій номер, перейшовши в налаштування, зокрема на вкладку ідентифікатора абонента. Тут ви можете активувати опцію “Приховати номер”, і він більше не відображатиметься під час ваших дзвінків. Таким же чином ви можете деактивувати цю опцію в будь-який час.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page