fbpx

Для чого насправді кнопка на ремені безпеки?: відкрийте для себе приховану функцію

Для чого насправді кнопка на ремені безпеки?: відкрийте для себе приховану функцію

Ремінь безпеки залишається ключовим елементом захисту водія та пасажирів. Хоча ми рідко звертаємо увагу на ремені безпеки в автівці, вони приховують секретну кнопку. Якщо ви проаналізуєте їх уважніше, ви помітите кнопку, яка виконує важливу функцію.

Відкрийте для себе приховану функцію цієї кнопки, розташованої на язичку ременя безпеки.

Яку функцію виконують ремені безпеки?

Цей елемент повинен бути адаптований до тіла пасажира.

Сидіння транспортного засобу необхідно відрегулювати для кожного пасажира, щоб не знизити ефективність ременя безпеки в разі зіткнення.

Справний стан ременя безпеки слід перевіряти після того, як він пристебнутий.

Найважливішою функцією ременів безпеки є захист у разі зіткнення. Вони утримують пасажира на місці.

Для чого потрібна кнопка на язичку ременя безпеки?

Його функція полягає в утриманні пряжки ременя на правильному рівні. Завдяки цьому він не зісковзує, а застібання пояса відбувається швидше та легше. Часто буває так, що пряжка вислизає за сидіння, а шукати її – справа не з легких.

Крім того, пряжка ременя запобігає удару металевого язичка, який фіксує ремінь, об частину транспортного засобу під час руху та викликанню неприємного хрипу.

Оскільки водій часто користується ним під час їзди, застібка розмикається тільки з боку пасажира. Однак не всі моделі автомобілів мають таку пряжку на ремені. Іноді ця маленька пластикова кнопка замінює функцію пряжки.

Не забувайте правильно пристібати ремені безпеки. Частина пояса, що прикриває стегна, завжди повинна бути нижче лінії живота. Плечова частина, навпаки, повинна проходити по діагоналі тулуба. Таким чином легше захистити себе в разі потреби.

Майте на увазі, що ремені безпеки також служать для підтримки правильної постави, щоб зменшити силу зіткнення.

Що робити, якщо ремінь застряг?

Незважаючи на те, що ремінь безпеки не вимагає особливого обслуговування, ви все одно повинні переконатися, що він працює належним чином.

Перевірте, чи стрічка правильно намотується і чи не деформована.

Не намагайтеся відремонтувати ремінь безпеки самостійно. Особливо якщо у вас немає для цього спеціальних інструментів і знань. Цей елемент настільки чутливий, що краще звернутися до фахівця.

У деяких випадках бруд або жирні залишки можуть перешкоджати належній роботі вашого ременя. У таких випадках зніміть його та промийте водою з милом до повного очищення.

Бережіть себе та будьте здорові!

Фото спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page