fbpx

Для чого потрібен важіль під дзеркалом? Це позбавить вас від багатьох турбот: ви будете використовувати його щодня

Для чого потрібен важіль під дзеркалом? Це позбавить вас від багатьох турбот: ви будете використовувати його щодня

Головне, внутрішнє дзеркало – це пристрій, який дозволяє вам керувати автомобілем у повній безпеці. Однак під цим аксесуаром є невеликий прихований важіль, про існування якого багато людей навіть не підозрюють. Тим не менш, це виявляється дуже корисним.

Багато людей думають, що знають свої транспортні засоби напам’ять. Однак вони часто пропускають деякі дуже корисні функції. Це випадок маленького важеля, захованого під внутрішнім дзеркалом.

Не можна заперечувати, що користуватися дзеркалом удень набагато приємніше, ніж уночі. Дійсно, хоча його присутність не є незначною, цей маленький важіль сприяє набагато комфортнішій нічній їзді. У цій статті ми пояснюємо, для чого використовується ця прихована опція на дзеркалі заднього виду.

Яку функцію виконує важіль під внутрішнім дзеркалом?

Перш ніж почати водіння, зауважте, що важливо правильно відрегулювати дзеркало відповідно до свого розміру та положення.

Якщо вас турбує яскраве світло автомобілів позаду, ви можете скористатися маленькою вкладкою під дзеркалом заднього виду. Яскраве світло може стати причиною великої халепи, оскільки воно заважає видимості.

Тому цей маленький важіль дозволяє захистити себе від цього відбитого світла. Ви можете переключитися з денного бачення на нічне бачення простим жестом. Після його активації поле зору не змінюється.

На відміну від зовнішніх дзеркал, внутрішнє дзеркало складається зі скла та дзеркала. На передньому плані розташоване скло, а дзеркало розташоване ззаду, так що його можна нахиляти. У нічному режимі скло та дзеркало вирівнюються в однаковій орієнтації, щоб водія не турбував світло, що відбивається на дзеркалі заднього виду.

Дзеркала з автозатемненням

У старих моделях автомобілів є лише функція ручного затемнення, яка наразі виявилася дуже ефективною.

У нових автомобілях внутрішні дзеркала мають функцію автоматичного затемнення. Цей пристрій вже багато років не є мрією про майбутнє.

Ви можете знайти їх із заводськими налаштуваннями в деяких автомобілях, як правило, найвищого асортименту, оскільки ви можете придбати їх у спеціалізованих продавців.

Ці дзеркала підвищують безпеку під час водіння за рахунок затемнення відбитого світла. Перевага! Ця функція інтегрована та запускається автоматично, тому водієві не потрібно нічого робити.

Дзеркала з автоматичним затемненням оснащені двома датчиками, які вимірюють падіння світла та визначають різницю в яскравості між передньою та задньою частинами автомобіля.

Якщо рівень яскравості ззаду більший, ніж спереду, дзеркало автоматично затемнюється. Тому дзеркало темніє завдяки так званому електрохроматичному шару. Він кріпиться до скла ретро і оснащений кристалами електроліту.

Ця технологія подібна до РК-екранів і смартфонів. Крім того, перевагою цієї функції є те, що положення дзеркала не змінюється.

Важіль, розташований під дзеркалом, знаходиться недаремно. Як ви зрозуміли, це дуже важливий пристрій безпеки для забезпечення безпеки водіїв.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page