fbpx

Для чого потрібна виїмка на дні всіх чашок Ikea? Таємниця розкрита

Всі покупці знаменитої вивіски “ІКЕА” одного разу задавали собі таке питання: “Чому їхні чашки виглядають розбитими на дні? І з якою метою виробники вибрали такий дизайн?” На це питання ми наводимо відповідь, яку ви точно не очікували! Ці виїмки дійсно мають призначення. Яке? Це те, що ми збираємося відкрити в цій статті.

Навколо цієї відомої виїмки ходить купа чуток. Деякі вважають, що це запобігає ковзанню чашки, а інші кажуть, що це просто виробничий дефект, який згодом став звичним явищем. Але справжня причина може вас здивувати і не трохи!

Для чого потрібна виїмка на дні кухлів “IKEA”?

Відомий шведський бренд “IKEA” відомий своєю специфікою в маркетингу екологічно відповідальних об’єктів, а також меблів. Всі ці об’єкти виготовлені професійними дизайнерами. Що відразу виключає ймовірність того, що виїмка під чашками є виробничим браком.

Окрім впровадження рішень дизайну інтер’єру за доступними цінами, дизайнери бренду також подумали про те, щоб покращити повсякденне життя споживачів за допомогою своєї продукції. Саме з цієї причини виїмки добровільно присутні під певними чашками, кухлями та склянками. Як правило, це помітно на колекціях “VARDERA”, “VARDAGEN” і “MEDLEM”.

Насічка запобігає застою води в посудомийній машині

Знайте що ця виїмка дозволяє факту ковзання води, яка застоюється на дні чашки під час очищення в посудомийній машині. Таким чином, коли чашка нахилена, виїмка полегшує евакуацію води. Тепер, коли ви усвідомлюєте її важливість, ви, безсумнівно, подумаєте про те, щоб отримати більше таких аксесуарів. Найпрактичніший винахід, вам не здається!?

Практичний аспект, торгова марка, специфічна для “IKEA”

“IKEA” — це набагато більше уваги до деталей, ніж ви можете собі уявити! Чи знаєте ви, що ви можете трансформувати меблі цього бренду та використовувати їх зовсім по-іншому?

Просто збережіть оригінальну форму предмета меблів і надихайтеся ним, щоб надати йому іншу функціональність. Деякі кухонні меблі, наприклад, можна перетворити на шафи для зберігання або полиці, а деякі сушарки для столових приладів можна використовувати як кишені на стінах. Чудовий трюк, який дозволяє привнести трохи більше оригінальності в оздоблення інтер’єру без зайвих додаткових витрат.

Завдяки своїм практичним аксесуарам і знімним меблям, які можна відрегулювати за потреби, “IKEA” намагається ще трохи змінити повсякденне життя. Не дарма знак обрав у 2022 році слоган “Let’s Make Your Home Special” або “Зробимо ваш дім особливим”!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page