fbpx

Для ванної кімнати, яка завжди чиста і ніколи не засмічена: ось секрет досвідчених господинь

Якщо є якесь приміщення, яке потребує ретельного догляду, то це, безсумнівно, ванна кімната. Крім мікробів, бактерій і вапняних відкладень, плями можуть бути страшними.

Не панікуйте! Є природні та ефективні поради щодо очищення ванної кімнати без використання шкідливих хімікатів.

Враховуючи частоту використання, ванна кімната є місцем, яке має властивість швидко забруднюватися. Крім того, наявна вологість сприяє розвитку цвілі та вапняних відкладень.

Незважаючи на те, що вони ефективні в боротьбі з цими незручностями, деякі побутові товари можуть бути дорогими, а також шкідливими для здоров’я.

На щастя, є натуральні інгредієнти, які дозволять вам підтримувати вашу ванну кімнату в чистоті.

Які засоби підходять для миття ванної кімнати?

Як ми вже згадували раніше, ванна кімната – це приміщення, якому слід приділяти особливу увагу, особливо щодо прибирання та обслуговування, щоб обмежити поширення мікробів і бактерій.

Дійсно, дезінфекцію останніх можна зробити швидко, використовуючи комбінацію натуральних і недорогих продуктів. Для цього вам знадобиться харчова сода, сіль і ефірне масло на ваш вибір.

Ця суміш дозволить очистити, ароматизувати та надати блиск вашій ванній кімнаті.

Чиста ванна кімната

Зробити це немає нічого простішого! Насипте в ємність 125 г харчової соди, потім додайте 40 г солі, а також кілька крапель ефірної олії, потім добре перемішайте всі інгредієнти. Потім ви можете використовувати отриманий розчин для очищення санвузлів, а також кранів.

Просто налийте трохи на відповідну поверхню, а потім протріть вологою тканиною.

Що стосується унітазів, вилийте розчин на внутрішні стінки, залиште діяти від 5 до 10 хвилин, потім протріть туалетною щіткою перед змивом унітазу, коли очищення закінчено.

Окрім своїх абразивних властивостей, харчова сода також допомагає нейтралізувати неприємні запахи. Завдяки цій комбінації натуральних продуктів ви зможете видалити бруд і сліди вапняного нальот .

Інші природні поради щодо правильного чищення ванної кімнати

Якщо у вас виникли проблеми з прибиранням ванної кімнати, ці природні прийоми тут допоможуть. Окрім зручності використання, результат вас точно здивує.

Ефективний білий оцет для догляду за ванною

Білий оцет так само ефективний для очищення ванної кімнати, боротьби з вапняним нальотом, цвіллю та брудом. Антисептик, засіб для видалення накипу та бактерицидний засіб, він може позбутися всіх плям, які з’являються з часом.

Щоб надати вашій ванній кімнаті блиску, налийте білий оцет на губку, потріть поверхню, потім промийте чистою водою, щоб завершити. Таким чином ваша ванна кімната знову набуде чистоти та блиску.

Чорне мило, щоб ваша ванна кімната сяяла

З точки зору ефективності, чорне мило займає перше місце в списку натуральних інгредієнтів для догляду за ванною кімнатою. Багатоцільовий продукт, очищає пористі поверхні, для яких не рекомендується використовувати білий оцет або інші більш потужні продукти.

Рекомендується також надавати білим емальованим ваннам блиск, не ризикуючи їх пошкодити. Завдяки цьому продукту ваша ванна кімната відновить весь свій блиск.

Ванна кімната є однією з найбільш використовуваних кімнат у будинку, тому вимагає ретельного прибирання. Завдяки цим порадам, заснованим на натуральних продуктах, вам більше не потрібно буде вдаватися до хімікатів, щоб ваша ванна кімната сяяла.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page