fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Події
ДТП під Одесою: загиблі жінки і згорілий автомобіль (фото)

На трасі Одеса-Київ, в 30 кілометрах від міста, сталася смертельна ДТП.

За попередніми даними, автомобіль марки Daewo розвертався і не пропустив автомобіль Peugeot, в результаті чого сталося зіткнення, пише Пушкінська.

У Daewoo загинули дві жінки – водій і пасажир. Ще один пасажир цієї машини, за словами очевидців, вижив – його забрала карета швидкої допомоги.

Удар був такої сили, що автомобіль Peugeot викинуло на узбіччя, після чого він загорівся. Очевидці допомогли дістати дівчину з палаючої машини.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ЗВЕРНУВСЯ ДО ЄВРОПЕЙЦІВ

Джерело.

Related Post