fbpx

Економний і простий спосіб очистити туалетну щітку за 5 хвилин: приберіть мікроби та бактерії на раз-два-три!

Миття унітазу може бути справжньою клопіткою роботою! І ми всі згодні це сказати. Це покарання позначило цілі покоління. Однак ця справа, хоч і невдячна, все ж є найкращим способом гарантувати особисту гігієну та безпеку всього будинку.

Звичайно, чистота туалетів буде враховувати стан вашої щітки для унітазу. Завдяки постійному та ретельному очищенню та дезінфекції ви будете впевнені, що ваші туалети завжди будуть гостинними, здоровими та вільними від бактерій. Ось кілька простих і природних порад щодо повної гігієни вашої туалетної щітки.

Дуже часто туалетною щіткою нехтують, вона вже ні на що не схожа і навіть відлякує користувачів… своїми неприємними запахами! Що насправді не є метою! Вважається, що для бездоганної гігієни щітку слід чистити після кожного використання.

Як очистити та продезінфікувати туалетну щітку для ідеальної гігієни?

На додаток до регулярного постачання туалетного паперу, догляду за плитковими поверхнями, їх стиками, а також внутрішньою частиною раковини, гігієна туалетної щітки має бути бездоганною. Ось кілька природних і недорогих ідей, які полегшать ваше життя та зроблять ваші туалети гігієнічними понад усілякі підозри!

Для цього вам не потрібно буде вдаватися до хімічних і промислових засобів. Один натуральний інгредієнт і кілька засобів для чищення – це все, що вам потрібно, щоб почистити щітку для унітазу.

Етап очищення виглядає наступним чином:

Насипте харчову соду в чистий резервуар щітки;

Додайте теплу воду;

Занурте в нього щітку і дайте їй подіяти чверть години;

Потім злийте розчин, висушіть очищену таким чином кисть.

Тепер потрібно подумати про його дезінфекцію. Хитрість полягає в тому, щоб уникати використання відбілювача та віддати перевагу більш натуральному продукту, менш абразивному, який також боротиметься з розмноженням бактерій: білому оцту.

Знову наповніть резервуар для щітки оцтом і замочіть щітку в розчині приблизно на 20 хвилин. І вуаля!

З останнім  гарантовано, що ваша щітка не вийде пожовклою та забрудненою від щоденного чищення. Ви забезпечите їй довше життя!

Який засіб потрібно регулярно додавати в контейнер, щоб туалетна щітка була чистою?

Щоб бути асом туалетної гігієни, ви не повинні нічого забувати. Коли ми говоримо про туалетну щітку, ми маємо розуміти не лише головку щітки, а й резервуар, у якому знаходиться інструмент. Його потрібно спорожнити та очистити гарячою водою з марсельським милом.

Добре висушену кисть бажано знову залити водою зі склянкою білого оцту і помістити в неї головку кисті. Цей продукт, який вже є у вашому домі, продовжить діяти на щітку, дезінфікувати її та запобігати появі нових відкладень, забезпечуючи оптимальну гігієну.

Ваші гості будуть вдячні вам за те, що ви позбавили їх від запаху відбілювача та забруднення одягу цим засобом, який сильно роз’їдає тканини.

Коли міняти щітку для унітазу?

Звичайно, тепер, коли все зроблено для ідеальної гігієни вашої туалетної щітки, постає питання про її заміну. Для більшої ефективності радимо не чекати, поки вона прийде в жалюгідний стан. Після стількох хороших і лояльних послуг проти туалетної гігієни вона заслуговує набагато більше, ніж це. Шість місяців більш ніж розумно.

Для кращої гігієни, якою щіткою мити унітаз? Чому б не екологічна щітка?

Звичайні пластикові щітки мають свої фізичні обмеження і можуть бути джерелами мікробів і бактерій. Для ідеальної гігієни ми пропонуємо вам вибрати щітки, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, які біологічно розкладаються, таких як дерево або бамбук.

Як приготувати миючий розчин для гігієни туалету?

Що стосується догляду за підлогою, плиткою та унітазами, то не варто використовувати хімічні продукти… Ви можете приготувати цей продукт самостійно, з меншими витратами. І навіть вибрати свій парфум! Інгредієнти у вас:

Чашка білого оцту

Столова ложка засобу для миття посуду

12 крапель ефірного масла лимона або чайного дерева

1 літр води

Все перемішайте і вуаля!

Як вивести коричневу пляму на дні унітазу?

Ми не були б повними, якби не згадали про кошмар коричневої плями на дні унітазу! Тим більше ганебно, що гелі та інші хімічні засоби з цим нічого не роблять! Справжня проблема полягає в тому, що вони не діють або дуже погано.

Незважаючи на колір, причиною є вапняк. Зависла в міській воді, вона застоюється і чіпляється за стінки. Не накидайтеся на хімічний продукт, бризкаючи на миску кислотою, яка настільки ж їдка, наскільки небезпечна для вашого здоров’я та вашої родини! Ваш миючий розчин пройде через вашу натуральну та екологічну аптеку. Ми покажемо вам, як це зробити:

Насипте чашку харчової соди на стінки миски. Потім бризніть на стіни великою склянкою білого оцту; відбувається хімічна реакція, яка дозволяє видалити сліди накипу.

Залиште на кілька хвилин, потім почистіть маленькою щіткою. Вапняк зникне, а внутрішня сторона чаші відновить свою бездоганну білизну!

Тепер у вас, дорогі читачі, є все необхідне для оптимальної гігієни вашої унітазної щітки. Ми також обговорили програму догляду за туалетом виключно натуральними продуктами, які, напевно, є у вас вдома.

Використовуйте наші лайфхаки та будьте здорові!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page