fbpx
поради
Геніальний прийом для чищення почорнілих прасок: за 5 хвилин вони знову виглядають як нові

Праску необхідно періодично чистити, особливо якщо ви часто користуєтеся нею. Інакше ви ризикуєте забруднити одяг для прасування через накопичення бруду та вапняного нальоту та пошкодити прилад. Однак є кілька прийомів, які допоможуть легко та недорого почистити праску. Дізнайтеся, які саме!

Очистіть резервуар праски, щоб видалити вапняний наліт

Один з таких розчинів складається з води і лимонної кислоти (столова ложка лимонної кислоти на півлітра води). Змішайте воду з лимонною кислотою в чашці, а потім вилийте препарат безпосередньо у відсік праски, призначений для води. Потім активується пара і вода зливається. Пам’ятайте, що для його отримання потрібно використовувати контейнер.

Таким чином ви зможете видалити весь бруд, який осідає всередині праски кожного разу, коли ви нею користуєтеся. Коли внутрішня частина чиста, наступним кроком буде очищення зовнішньої частини пристрою, а також підошви, яку ми побачимо.

Очистити зовнішню поверхню праски можна простим, швидким і недорогим способом. Щоб очистити підошву праски, візьміть таблетку для посудомийної машини та потріть нею безпосередньо місце, яке потрібно обробити, наполягаючи на почорнілих частинах, ви помітите, що останні зникають повільно та без зусиль. Ви можете використовувати його на сухій або вологій підошві.

Після завершення цього процесу висушіть пристрій добре віджатою тканиною з мікрофібри, і ви побачите, що вона сяє чистотою, як нова.

Використовуйте дистильовану воду

Основною проблемою, спричиненою брудом, що осідає в прасці, є вода. Залишаючись усередині пристрою, вода не тільки застоюється, але й може з часом пошкодити певні компоненти, аж до деградації самого пристрою.

Однак вода необхідна для нормальної роботи праски. Тому бажано використовувати дистильовану воду та уникати водопровідної води, яка насичена вапняком.

Інші поради щодо чищення праски

Харчова сода і свічковий віск для очищення праски

Для очищення вапняних плям на підошві праски можна використовувати харчову соду. Змішайте харчову соду та воду в ємності до утворення пасти. Потім губкою нанесіть її  на вже гарячу плиту та змийте. Нарешті, перед повторним використанням пристрою протріть його чистою вологою тканиною.

Щоб запобігти прилипанню одягу до праски, можна скористатися сумішшю харчової соди та лимона, і ви отримаєте ефективний засіб для чищення.

Інший трюк — потерти свічкою поверхню гарячої праски, а потім увімкнути функцію подачі пари. Нарешті видаліть надлишки воску чистою тканиною.

Сіль для очищення праски

Інший варіант – використовувати крупну сіль. Покладіть кілька столових ложок крупної солі на тканину, увімкніть праску і, коли вона нагріється, потріть. Потім протріть її чистою тканиною, змоченою кількома краплями рідини для миття посуду.

Отже, пам’ятайте, що важливо періодично чистити праску, щоб уникнути накопичення вапняного нальоту та забезпечити її належне функціонування.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page