fbpx

Геніальний спосіб для чищення решітки духовки. Вона знову виглядатиме як нова: це значно полегшить вашу роботу!

Геніальний спосіб для чищення решітки духовки. Вона знову виглядатиме як нова: це значно полегшить вашу роботу!

Приготування смачних страв у духовці, безсумнівно, є одним із найкращих способів приготування. Як бонус, це набагато здоровіше.

Звичайно, прилад повинен бути чистим і абсолютно гігієнічним. Крім того, це неминуче, піч часто піддається випробуванню: між розливами соусу, слідами жиру та залишками їжі, які прилипають до стінок, вона стає дуже благодатним ґрунтом для бактерій. Без бездоганного очищення мікроби накопичуються, а їжа може постраждати.

Але в цьому проблема: чищення духовки — одне з найнудливіших домашніх завдань.

Ви коли-небудь пробували трюк з кульками з алюмінієвої фольги? Це значно полегшить вашу роботу!

Швидко відкрийте для себе цей маловідомий метод, а також інші способи викорінення стійкого жиру, який заполонив вашу духовку.

Як використовувати алюмінієву фольгу для очищення решітки духовки?

Чистка духовки залишається, мабуть, одним з найбільш нудних і трудомістких домашніх занять. Тому більшість людей відкладає це завдання якомога більше.

Тепер, чим довше ви відкладаєте це, тим важчою і виснажливішою буде робота. Тому що, власне, щоб швидко позбутися жиру та бруду, ви повинні перш за все не чекати, поки вони затвердіють і прилипнуть до сітки.

На щастя, існують способи легкого очищення внутрішніх компонентів духовки. Завдяки алюмінієвій фользі ви отримаєте відмінний результат вже через кілька хвилин!

Ось як:

Покрийте поверхню ще гарячого гриля шаром олії.

Згорніть фольгу в кульку і натріть нею решітку.

Приділіть більше уваги ділянкам, де є бруд і жир.

Потім промийте сітку під гарячою водою і знову потріть її кулькою.

Потім скористайтеся рідиною для миття посуду або іншим знежирювачем, щоб видалити залишки. На завершення приступайте до полоскання.

Решітка буде дуже чистою та блискучою, без слідів пригорілих залишків.

Маленька порада: щоб нижня частина духовки не забруднилася під час готування, завжди кладіть на неї алюмінієву фольгу. Вона заблокує розливи та заощадить ваш час, коли справа доходить до прибирання.

Ще дві поради, щоб решітка духовки сяяла

З нашатирним спиртом

Шукаєте інший ефективний спосіб швидко очистити решітку духовки? Довіртеся силі аміаку. Це чудовий миючий та дезінфікуючий засіб. Однак, оскільки він заснований на азоті, він може сильно дратувати і мати досить неприємний запах. При попаданні на шкіру може викликати опіки. Тому під час використання бажано надягати захисні рукавички та маску.

Ось як:

Візьміть сміттєвий пакет, вийдіть на вулицю і акуратно наповніть його нашатирним спиртом.

Посуньте сітку всередину сумки.

Щільно закрийте пакет, щоб ізолювати його.

Зачекайте кілька годин, а потім зніміть сітку. Ретельно промийте її.

Це буде дуже чисто, вам навіть більше не потрібно буде чистити.

Примітка: щоб очистити дуже брудну духовку, ви також можете налити трохи нашатирного спирту в миску і залишити її всередині на кілька годин. Потім одягніть рукавички і протріть стіни губкою, змоченою в мильному розчині. Потім залиште дверцята духовки відкритими на всю ніч, щоб добре провітритися. Буде як нова!

Потужний дует: білий оцет і харчова сода

Любителі прибирання напевно вже знають, що ця суміш часто безпомилкова в боротьбі з найстійкішими жирними плямами. Завдяки своїм властивостям видаляти плями, відбілювати та дезодорувати, цим двом натуральним продуктам нема чого позаздрити хімічним речовинам.

Щоб очистити решітку духовки та надати їй гарного блиску, ви можете покластися на цей дует із чудовим дезінфікуючим потенціалом.

Ось як:

Помістіть стійку в кухонну мийку.

Посипте її содою.

Зверху додайте білий оцет.

Відразу утворюється пінистий склад. Він миттєво розтопить бруд і видалить жирні плями.

Потім наповніть раковину гарячою водою і накрийте сітку. Дайте розчину діяти протягом ночі.

Наступного дня протріть гриль зволоженою пемзою або губкою з мікрофібри, щоб видалити наліт.

Корисно знати: щоб стінки духовки сяяли, ви також можете скористатися губкою з мікрофібри або пемзою. Вам знадобиться: ½ склянки харчової соди і 2-3 столові ложки води. Добре перемішайте ці два інгредієнти, доки не отримаєте пасту для нанесення на внутрішні стінки духовки (звичайно, коли вона охолоне!).

Потім залиште на всю ніч. Наступного дня просто видаліть залишки білого порошку вологою серветкою. Змийте і готово!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page