fbpx

Геніальний трюк, який підтримує вашу пральну машину в чудовому стані протягом багатьох років: варто робити раз на місяць

Без сумніву, пральна машина є одним з найважливіших приладів у домі. Саме завдяки їй одяг і білизна в будинку залишаються чистими і здоровими. І саме в тій мірі, в якій вся сім’я користується нею в повній мірі, було б розумніше правильно доглядати за нею.

Оскільки, як і будь-який інший пристрій, її термін служби часто залежить від її обслуговування. Якщо ви хочете довше отримувати користь від її продуктивності, то вам обов’язково потрібно частіше чистити її. Ось геніальний трюк, який дозволить зберегти вашу пральну машину в ідеальному стані протягом багатьох років завдяки відбілювачу.

Як почистити пральну машину з відбілювачем?

Важко уявити своє повсякденне життя без пральної машини, чи не так? Це економить наш дорогоцінний час і багато в чому спрощує наше завдання. Однак через використання та відсутність належного обслуговування її продуктивність починає слабшати через кілька років.

Не дивно! Як і будь-яка інша побутова техніка, пральна машина заслуговує на окрему увагу, якщо ви хочете використовувати її довше. Щоб уникнути регулярних ремонтів і заощадити собі на покупці дорогої нової моделі, було б набагато краще ретельно доглядати за тією, що вже є.

Немає ніякого секрету: щоб продовжити термін служби і підтримувати машину в хорошому стані, її необхідно правильно обслуговувати і ретельно чистити.

Крім того, коли ви помітили, що всередині приладу накопичилося багато бруду, накипу та неприємних запахів, це означає, що настав час для чищення. В ідеалі кожні 30 днів ви повинні чистити та дезінфікувати пральну машину відбілювачем. Раз на місяць таке технічне обслуговування видаляє бактерії та відкладення накипу, які утворилися в барабані та фільтрі.

Процедура проста: ви повинні налити півлітра відбілювача в ящик для миючих засобів. Після цього запустіть машину без білизни та виперіть її без білизни на програмі 60°C. Потім все, що вам потрібно зробити, це промити, і ваша машина знову буде чистою та працездатною.

Як почистити пральну машину без хімії?

Те, що ваша машина ретельно пере білизну, не означає, що вона повинна автоматично залишатися чистою. Вона не тільки не самоочищається, але її внутрішня частина також постійно уражена слідами вапняного нальоту, вторгненням пуху та інших залишків миючих засобів, які можуть перешкоджати її належному функціонуванню. Тому, якщо ви не звертаєтеся до цього часто, це в кінцевому підсумку вплине на прання та догляд за вашим одягом.

Як ми зазначали вище, тому важливо регулярно чистити пральну машину. Але, якщо ви віддаєте перевагу чергувати традиційні хімікати з більш екологічно чистими натуральними інгредієнтами, є ідеальний засіб, який так само ефективний, як відбілювач. Це оцет! Він ідеально підходить для запобігання накопиченню бруду та нейтралізації будь-яких неприємних запахів, які виникають у приладі.

Але чому саме оцет? Бо цей продукт, водночас натуральний та екологічний, є потужним очисником та дезінфікуючим засобом. Стерилізує будь-яку поверхню, ефективно знищуючи цвіль і всі бактерії. Крім того, це допомагає розщепити старі тверді залишки миючого засобу на певних ділянках, розсіяти неприємні запахи та розчинити залишки вапняного нальоту. А це, завдяки оцтовій кислоті, найефективніший компонент очищення оцтом. Ось чому його часто використовують у багатьох будинках для очищення різних елементів.

Примітка: оцет для чищення ефективніший, ніж білий оцет, але ви можете використовувати будь-який, включаючи яблучний оцет.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page