fbpx

Гроші можуть “прибути” до вашого будинку завдяки щасливому предмету, згідно з фен-шуй!

Гроші прийдуть до вашого будинку завдяки щасливому предмету, згідно з фен-шуй

Фен-шуй? Хто не знає цього споконвічного мистецтва гармонізувати енергетику навколишнього середовища? Набагато більше, ніж просто облаштування нашого середовища проживання, ця давня практика дозволяє нам запросити у наше життя удачу, фінансовий достаток і, перш за все, благополуччя та гармонію! Іншими словами, фен-шуй дає нам можливість створити середовище, яке переповнене позитивом. Ми вам все розповідаємо!

Ви коли-небудь чули, що позитивних думок і оптимістичного настрою більш ніж достатньо, щоб притягувати успіх, достаток і щастя, як магніт? Якщо ви ніколи не пробували, ми даємо вам можливість це зробити! Подивіться, нижче!

Фен-шуй: залучення грошей думкою

Принципи фен-шуй дуже чіткі: якщо ви зосереджуєтеся на своєму успіху та благополуччі, ви залучаєте позитивну енергію та удачу у своє повсякденне життя. Іншими словами, необхідно звертати увагу на свої думки та слова, тому що, хоча вони можуть здатися нешкідливими, вони все ж мають величезну силу будівництва чи руйнування.

Словом, це схоже на те, коли ми молимось і надаємо надзвичайної сили конкретним словам, ми відчуваємо, ніби ми пов’язані із зовнішньою божественною енергією. Об’єкти навколо нас також випромінюють позитивну або негативну енергію, яка впливає на нашу здатність притягувати удачу.

Отже, якщо у вас поганий настрій, якщо вам не вистачає удачі чи грошей, є талісман, який можна покласти біля входу вашого будинку, який дозволить вам звільнити місце для процвітання та гарного настрою. Пояснення!

Як за допомогою китайських монет притягнути гроші в своє життя, як магніт?

Фен-шуй надає великого значення багатству, і, добре зосереджуючись на ньому, нам вдається залучати всі види достатку. Це дозволяє нам розвивати почуття вдячності за всі благословення, які ми отримуємо щодня. Якщо ви зацікавлені в матеріальному достатку, ознайомтеся з нашими найкращими порадами фен-шуй щодо його досягнення.

Талісман: як залучити позитивну енергію в достатку за допомогою фен-шуй?

Послідовники фен-шуй вірять, що монети фен-шуй мають силу притягувати багатство. Щоб оптимізувати їх ефективність, настійно рекомендується розташувати їх у відповідних місцях будинку. Але який сенс у цій практиці і де саме слід розмістити ці частини?

Ритуал фен-шуй: монета для захисту вашого будинку

Фен-шуй, що походить від китайської культури, об’єднує багато принципів, спрямованих на гармонізацію навколишнього середовища для сприяння циркуляції позитивної енергії. Хоча для деяких ці ритуали є трохи псевдонаукою, послідовників цієї практики, які прагнуть покращити якість свого життя найкращим чином, стає все більше і більше…

Основний символ “вітру та води”, фен-шуй фактично керує невидимими потоками Землі, щоб тим, хто вірить у нього, принести користь від багатьох переваг, які витікають із нього. Крім того, у стародавній китайській архітектурі принципи цієї практики використовувалися для спрямування позитивної енергії.

Що стосується китайських монет, то вони традиційно використовувалися в будинках як своєрідні магніти для залучення міцного здоров’я, багатства і процвітання, а також для захисту від негативної енергії та від пристріту. Це давні китайські монети круглої форми з квадратом, вибитим посередині. Коло символізує вплив неба на землю, що символізується квадратом.

Якщо немає можливості отримати оригінальні запчастини, можна використовувати репліки. Саме ваш намір має значення та впливає на силу коригувань фен-шуй.

Підводячи підсумок, фен-шуй базується на властивостях Ша-Куї, які перенаправляють потік сприятливої ​​енергії, таким чином переповнюючи домівки енергією миру та матеріальним багатством. Тим не менш, ви просто повинні активувати його!

Куди покласти монету в будинку, щоб залучити фінансовий достаток?

На думку знавців фен-шуй , вкрай бажано покласти монетку (бажано китайську) в шафу, яка стоїть у вашій спальні. Щоб максимізувати свій потенціал, деякі люди навіть прикріплюють їх до свого брелока, включаючи головний ключ від свого будинку!

Крім того, поклавши біля входу в будинок китайські монети, ви обов’язково зможете залучити гроші і позитивну енергію. Вони мають духовну магнетичну здатність. Поклавши монетку біля дверей або під килимок, ваша родина надовго буде здоровою та процвітаючою.

Що поставити в будинку, щоб швидко привернула удачу? 3 рослини, які приносять удачу

Як і монети, рослиною також бажано прикрасити вхід у свій будинок. Тим не менш, ви повинні вибрати природну рослину і поставити горщик праворуч від входу. Якщо ви хочете максимально використати це, виберіть рослину, яка приносить фінансову удачу. Пропонуємо деякі з них нижче!

Конюшина (Oxalis regnelli)

В ірландському фольклорі святий Патрік символізує Святу Трійцю: кожен листок символізує Святого Духа, батька і сина. Ось чому ця рослина вважається талісманом на щастя. Якщо ви хочете вирощувати конюшину в приміщенні, розмістіть її там, де на неї потрапляють прямі сонячні промені. Також слідкуйте за достатнім рівнем вологості, регулярно поливаючи її, але лише тоді, коли ґрунт сухий.

Китайська грошова рослина (Pilea peperomioides)

Китайська грошова рослина є популярним вибором серед любителів кімнатних рослин, які хочуть запросити позитивні настрої та достаток у свої домівки. Завдяки своїм чудовим округлим листям Pilea peperomioides здатна прикрасити будь-який інтер’єр. На відміну від конюшини, ця рослина найкраще розвивається, якщо її розташувати біля добре освітленого вікна, що виходить на захід, поза прямими сонячними променями. Рекомендується поливати тільки тоді, коли грунт підсохне, щоб не пошкодити її.

Щасливий бамбук (Dracaena sanderiana)

У багатьох азіатських країнах бамбук щастя відомий своєю здатністю приносити в дім удачу та процвітання та покращувати “Чі”. Цю рослину також дуже легко вирощувати та підтримувати вдома, просто помістіть її в східну або південно-східну кімнату. Dracaena sanderiana росте тільки у воді, тому важливо стежити, щоб коріння завжди були добре занурені.

Щоб залучити достаток і проявити його у своєму житті, тепер ви знаєте, дорогі читачі, що потрібно робити. І знаєте що? Ви є частиною цього достатку, просто позбудьтеся негативних думок і обмежуючих переконань, а потім допоможіть собі також отримати кілька щасливих предметів! Ви неймовірні і маєте право на все, тож дерзайте, будьте вдячні та зобов’яжіться жити своїми мріями, і вони здійсняться…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page