fbpx
поради
Хочете завжди мати гроші? Вийміть ці 2 речі з гаманця, і готівка дістанеться вам легше!

Хочете завжди мати гроші? Краще вийміть ці 2 речі з гаманця

Як завжди мати гроші? Звичайно, ви повинні їх заробити. Також варто знати забобони про гроші, які допоможуть їх зберегти. Вийміть ці 2 речі з гаманця, і готівка дістанеться вам легше.

Існує багато забобонів про гроші і способи їх залучення. Хто б не хотів бути багатим і завжди мати під рукою готівку? Ми вже знаємо, що наш гаманець повинен бути відповідного кольору, і, на щастя, добре мати в сумочці луску коропа, лавровий лист або вуса загубленого кота. Виявляється, це ще не все. Є речі, які краще не тримати в гаманці, тому що вони відштовхують готівку і приносять фінансову невдачу. Якщо вам потрібні гроші, краще зараз же дістаньте ці 2 речі з гаманця. Ознайомтеся з ними нижче.

Що може принести невдачу в гаманець?

Кругла сума на рахунку, пачка банкнот в гаманці… хто про це не мріє? Щоб не втратити вже наявні гроші, корисно знати забобони про гроші. Одна з них розповідає про те, що відлякує готівку і чому вона ніби тікає від нас. Грошовий потік блокується:

Кредитні картки із заборгованістю, а також неактивні картки банкоматів, старі, пошкоджені картки банкоматів і непотрібні рахунки та квитанції.

Фотографії людей, які втягнули нас у фінансові проблеми, мають борги та конфліктують з нами.

Ці речі порушують енергію, пов’язану зі щастям у фінансах, перекривають шлях грошам і блокують їх щасливий потік. Не шкодуючи, дістаньте ці речі з гаманця і викиньте непотрібне, а корисні квитанції чи фотографії покладіть у конверт у надійне місце. Це відкриє фінансову енергію у вашому житті.

Що ще зробити, щоб залучити гроші?

Забобонний завжди застрахований. Ви дбаєте про свої фінанси? Спробуйте також ці інші забобони про гроші. Про всяк випадок ми писали про те, щоб не тримати сумочку та гаманець у неналежному місці , також важливо регулярно перевіряти стан кухні та ванної кімнати, інакше через них побіжать гроші. Можливо, саме ви отримаєте підтримку від долі, дотримуючись кількох забобонних вірувань. Незалежно від того, правда це чи міф, але це навіть не допоможе, точно не завадить спробувати ці ласі шматочки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page