fbpx
поради
Худнемо до літа за 6 кроків: унікальні способи отримати струнку фігуру до пляжного сезону

Днями творив унікальний тест, який дозволяє дізнатися – чи встигнете ви схуднути до літа. Але навіть, якщо ваша відповідь невтішна – не варто засмучуватися. Джерело

Відомий український фітнес-тренер і тілесний психотерапевт Ірина Вільчинська спеціально для наших читачів поділилася секретами гарної, підтягнутої фігури, а також дала кілька слушних порад, як встигнути скинути зайву вагу до пляжного сезону.

Худнемо вдома

Не секрет, що багато жінок або лінуються ходити в спортзал або у них просто не вистачає на нього часу. Тому спеціально для них Ірина розповіла про вправи для схуднення, які можна легко робити у себе вдома.

«Якщо ми говоримо про фізичні вправи в домашніх умовах, то я б виділила наступні найбільш ефективні для схуднення», – поділилася досвідом фітнес-тренер.

– різні види присідань, в тому числі чергування присідаючи з вистрибуванням вгору;

– віджимання від підлоги;

– пряма і бічна планка;

– випади і підтягування ніг до грудей, випади в стрибку, берпі;

– сітап, підйом зігнутих і прямих ніг з положення лежачи;

– ciдничний місток;

«Ці вправи слід робити 2-3 підходи по 20-30 повторень», – зазначила Ірина Вільчинська.

Читайте також: Відомий педіатр назвав мазь, яка повинна бути у кожному домі

Раціон харчування

Звичайно, схуднути, тільки займаючись спортом, не вийде, потрібно обов’язково дотримуватися правильного раціону харчування.

«Потрібно сказати ні голодуванню! – впевнена Ірина. – Різного роду дієти, що обіцяють швидке схуднення за один тиждень – місяць, можуть викликати справжнє спустошення організму і бути дійсно дуже шкідливими.

Втрата ваги під час голодування, безумовно, буде в наявності, але ця втрата, швидше за все, повернеться ще великою шкодою і вагою».

За її словами, голодна дієта закінчується завжди однаково: харчовим зривом.

«По-перше, тому що неможливо різко і назавжди сісти на 500-700 (і навіть 1200-1500) калорій в день, а, по-друге, цьому сприятиме депресія, яка буде розвиватися на тлі втрати поживних речовин», – пояснила тренер.

Ірина Вільчинська повідомила, як же правильно потрібно переходити на збалансоване харчування.

,,Дізнайтеся свою норму калорій. Деякий час (один-два тижні) рахуйте калорійність всього, що ви їсте. Це потрібно для того, щоб реально оцінити, скільки ви споживаєте калорій в своєму “звичайному режимі” і щоб навчитися наочно уявляти собі енергетичну цінність звичних продуктів”, – сказала вона.

,,Знизьте калорійність трохи нижче своєї норми. За допомогою дуже простих і безпечних методів: виключіть зі свого раціону солодке, жирне і шкідливе.

При цьому не можна голодувати, не знижуйте калорійність вашого харчування більш, ніж на 20% нижче своєї норми, краще за все тримати постійний невеликий дефіцит”.

Тілесний психотерапевт зазначила, що є категорія людей, які хочуть зробити все і відразу. Це працює лише для небагатьох, але більшість повинні починати з чогось одного.

«Зазвичай найлегше змінити свій сніданок, оскільки найчастіше люди його просто ігнорують або перехоплюють якусь непотрібну смакоту.

Найпростіший шлях змінити сніданок і бути впевненим в тому, що він збалансований протеїном, жиром і вуглеводами – це почати з’їдати два яйця, які забезпечать необхідними протеїнами і жиром. І додати до них шматок фрукта або півчашки вівсянки або гречки, що дадуть вуглеводи», – розповіла вона.

Змінивши свій перший прийом їжі, ви зможете поступово також робити і наступні кроки на шляху до своєї заповітної форми.

І поєднуючи правильне харчування і потрібне фізичне навантаження, ви не помітите, як відображення в дзеркалі вас буде радувати, а також стимулювати продовжувати слідувати своїм новим звичкам.

Related Post

facebook