fbpx
поради
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!

Майже всім нам знайома проблема, коли після прання в пральній машині наша улюблена білосніжна річ раптово брала якийсь інший відтінок. Як правило, це трапляється з нашої ж необережності, коли ми самі кладемо в барабан якусь кольорову річ, і вона починає фарбувати все, що є всередині.

Хитрі господині перуть з сіллю!

Додавши чайну ложку цього натурального інгредієнта в відсік для полоскання, ми зможемо позбутися від залишків прального засобу на одязі. У більшості випадків саме це є причиною погіршення кольору.

Використовуючи в своїх праннях сіль, ви не тільки на тривалий час збережете в ідеальному стані нові речі, але і помітно поліпшите зовнішній вигляд старих.

Якщо розчинити сіль у воді кімнатної температури і залишити в ній замочені речі, це зробить їх після прання яскравими і поверне їм насичений колір.

 

 

Оцет також має обов’язково використовуватися в процесі прання речей як найнадійнішого помічника по збереженню кольору. Крім цього, він відмінно справляється з видаленням мила з тканини і чудово її пом’якшує.

Не переживайте, запах даного інгредієнта зникає відразу ж після висихання речей. Якщо ж ви все-таки не ризикуєте використовувати оцет, тому що не впевнені, що запах вивітрюється в повній мірі, використовуйте лимони.

За своїми властивостями лимонний сік дуже нагадує оцет і при цьому має досить приємний аромат.

Джерело 

facebook