fbpx

Хитрість оновити кухонні рушники за 2 хвилини без пральної машини: господиньки, беріть на замітку!

Ви використовуєте його, коли готуєте їжу, миєте поверхні чи витираєте посуд… Так, це справді кухонний рушник, ця тканина, яку ми знаходимо на всіх кухнях і яку ми інстинктивно малюємо, щоб врятувати своє життя. Нормально! Але як ви прати його, щоб позбутися від стійких плям і бактерій? Розкриваємо хитрість…

Ваш кухонний рушник бачить усі кольори. Це важлива річ на кухні, але його потрібно чистити та підтримувати, гігієна вимагає! Щоб відновити його чистоту та блиск після використання, ми використовуємо хороші інгредієнти та хитрощі.

Як відчистити дуже брудні кухонні рушники?

Кухонні рушники дуже швидко забруднюються, якщо користуватися ними щодня. Крім того, якщо вони не висушені належним чином, вони можуть пахнути затхлістю. Але як почистити брудні ганчірки без використання пральної машини?

Ними ми витираємо руки, посуд, стіл… вони добре чистять усі поверхні в домі! Якщо їх регулярно не прати, вони можуть перетворитися на справжні гнізда мікробів. З запропонованим нами рішенням ваші кухонні рушники будуть як нові, і вам не знадобиться пральна машина.

Щоб ваші кухонні рушники більше не були забруднені та заражені бактеріями, скористайтеся цим простим та ефективним методом!

Вам не потрібно прати речі в машині, а покласти їх у мікрохвильову піч. Так, цей трюк дозволить вам усунути всі мікроби та бактерії з ваших кухонних рушників! Але це також стосується видалення плям від соусу та накопиченого бруду.

Почніть із змочування рушника в мильній воді. Ложка мила або рідини для миття посуду в літрі води може зробити свою справу.

Залиште на кілька хвилин перед чищенням, щоб видалити плями та сліди бруду;

Потім замочіть тканину в мисці, наповненій літром гарячої води та чашкою оцту. Дія оцтової кислоти в оцті покращить очищення та знищить бактерії та мікроби. Але цього недостатньо!

Прополощіть кухонний рушник у холодній воді та поставте його в мікрохвильову піч на високій потужності на п’ять хвилин. Ця дія назавжди усуне будь-яку присутність бактерій і мікробів;

Через кілька хвилин із вологої тканини може виходити пара, але це нормально!

Щоб не обпектися, вийміть рушник з мікрохвильової печі за допомогою плоскогубців.

Білий оцет допоможе вам поглинути неприємні запахи з кухонного рушника та припинити запах затхлості.

Тепер ви знаєте, як мікрохвильова піч очищає та дезінфікує кухонні рушники без пральної машини! Але є й інші способи чищення кухонних рушників. Перегляньте їх нижче.

Як отримати рушники без плям за допомогою харчової соди та білого оцту?

Ви побачите, що почистити кухонні рушники вручну не складно. Знову ж таки, оцет і харчова сода є одними з успішних рішень для дезінфекції, очищення та відбілювання, якщо це необхідно. Треба сказати, що поєднання цих двох інгредієнтів може дезодорувати і дезінфікувати білизну.

Натріть кухонні рушники господарським милом;

Нанесіть пасту з харчової соди на плями (змішайте чашку цього порошку з невеликою кількістю води до утворення пасти);

Залиште діяти на кілька хвилин, потім розпиліть оцет на тканину;

Залиште на кілька хвилин, знову потріть, потім змийте чистою водою.

Ваші кухонні рушники знову будуть як нові!

Додаткова порада: ніколи не прасуйте забруднену тканину, навіть якщо її випрали, оскільки ви ризикуєте назавжди закріпити пляму на тканині. Ви були попереджені!

Як зняти жорсткість нових кухонних рушників?

Нові кухонні рушники можуть бути дещо жорсткими, тому, щоб видалити покриття з тканин, використовуйте господарське мило. Для цього замочіть його на ніч у мильній воді. Ваші кухонні рушники будуть більш вбираючими, коли ви їх використаєте наступного разу, і вони будуть ідеальними для чищення стільниць або висушування рук.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page