fbpx
поради
“Йой!” – здивовано скрикнула мама, зазирнувши у мою пралку і побачивши плісняву, яку я ніяк не виведу. – “Навіщо ти так з нею?” І мама навчила мене правильно прати саму пральну машинку. Ось цей дієвий і простий спосіб, ділюся і з вами!

Мало хто знає, але миючі засоби вимиваються не в повному обсязі з машинки після полоскання. Частинки порошку залишаються на стінках бака, дверцятах і гумовій прокладці. Якщо не полоскати і не мити пральну машинку, в осередках гумового ущільнювача будуть накопичуватися залишки мильної води, а коли вона застоюється – в ній будуть розмножуватися мікроби, забезпечуючи неприємний запах.

Щоб цього не допустити, раз на півроку необхідно ретельно прати і саму пральну машинку.

Візьміть 2 ст. столового оцту і залийте в машинку. Запустіть довгий цикл прання з найвищою температурою води. Як тільки запустився процес прання і вода набралася і змішалася з оцтом, поставте машинку на паузу, щоб пари оцту розм’якшили шар забруднень. Для цього достатньо однієї години.

Через годину зніміть пральну машину з паузи і дайте їй закінчити прання. Відразу після цього запустіть короткий цикл прання, не додаючи вже нічого. Вода змиє залишки оцту і забруднень.

Фото – ілюстративне, cappuccino

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!