fbpx
поради
Кладу в холодильник і не тільки. Цей супер-простий дешевий засіб – давно мій незамінний  помічник :)

Спектр дії активованого вугілля широкий. Його використовують не тільки при отруєннях і в косметичних цілях. Активоване вугілля, застосування якого допоможе впоратися з побутовими труднощами, – хороший абсорбент для поглинання вологи і запахів.

Справляється з неприємним запахом.

Активоване вугілля може служити освіжувачем повітря, тому що вбирає неприємні запахи. Покладіть кілька таблеток в холодильник, шафу, стіл, відро для сміття – забудете про проблему надовго.

Допомагає позбутися від цвілі.

У кімнатах з підвищеною вологістю (ванна, туалет, підвал) періодично з’являється цвіль. Якщо вже виникла, очистіть місце сумішшю соди і оцту.

Після дезінфекції поставте в кімнату блюдце з активованим вугіллям. Засіб вбере зайву вологу, тому цвіль в кімнаті не з’явиться. Як бонус позбудетеся від затхлого запаху.

Очищає воду.

Активоване вугілля – безпечний фільтр, який очищає воду від шкідливих домішок.

Зшийте з тканини невеликий мішечок, заповніть його порошком з вугілля і помістіть на горлечко банки або пляшки. Після цього спокійно набирайте і пийте воду.

Рятує кімнатні квіти.

Помітили, що улюблена квітка починає гинути? При пересадці покладіть кілька таблеток на дно горщика – квітка порадує гарним зовнішнім виглядом.

Якщо любите кімнатні орхідеї, обов’язково додавайте активоване вугілля в горщик з дренажем.

Відбілює зуби.

Вугілля допомагає очистити зуби від нальоту і м’яко відбілює. Спробувавши засіб, переконайтеся в його ефективності.

Розтлумачте таблетку в порошок, умочіть в нього вологу зубну щітку. Ретельно почистіть зуби. Прополощіть рот великою кількістю води.

Подивіться в дзеркало – ефект помітний вже після першої процедури. Повторюйте чистку 2-3 рази в тиждень і насолоджуйтеся природною білизною зубів.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам вирішити деякі проблеми!

Джерело:

Читайте також: Я ДАВНО ЗАБУЛА ПРО БРУДНІ КУХОННІ РУШНИЧКИ. В ЦЬОМУ БАГАТО РОКІВ НЕЗМІННО ДОПОМАГАЄ ПРОСТА ДЕШЕВА… ВІДБІЛЮЄ І ДЕЗІНФІКУЄ! МОЖЛИВО, ВАМ  ЦЕЙ СЕКРЕТ ВІДОМИЙ, А МОЖЕ І ЗНАДОБИТЬСЯ! 😉

facebook