fbpx
поради
Кoли мoжна стpигти волосся у липні: обирайте сприятливий день, щоб нова стрижка чи раптові зміни точно не розчарували вас

Міcячний календар на липень 2019 року допоможе обрати, коли можна стригтися, щоб ваше волосся швидко росло!

Зверніть увагу, що для стрижок у липні є сприятливі та несприятливі дні, тому для зміни стилю варто обрати правильний час, пише Радіо Максимум

Читайте також:НЕЙМОВІРНА СХОЖІСТЬ З МАМОЮ: 16-ТИ РІЧНА ДОЧКА ОЛЕНИ КРАВЕЦЬ ПОКАЗАЛА РIДКІСНУ СВIТЛИНУ. ШAНУВАЛЬНИКИ В ЗAХВAТІ

Актуальний календар стрижок на міcяць липень точно вам знадобиться! Обирайте сприятливий день, щоб нова стрижка чи раптові зміни точно не розчарували вас.

Коли можна стригти волосся у липні

*червоним кольором відзначені найбільш несприятливі дні, зеленим – сприятливі дні для стрижки, решта – нейтральні дати

Міcячний календар стрижок на липень

1 липня (понеділок). У цей спекотний день ваші кінчики потребують додаткового живлення. Потіште їх поживною маскою на олійній основі. Регулярне застосування цієї маски дасть змогу відновити пошкоджені кінчики, зробить волосся шовковистим та слухняним.

2 липня (вівторок). Сприятливий день для зміни іміджу. Експериментуючи – не забувайте, що масштабність зовнішніх змін не має залежати від вашого бажання комусь щось довести. Змінюйтеся лише у своє задоволення.

3 липня (середа). Оновити косметичні засоби по догляду за волоссям? Чому б ні.

4 липня (четвер). Якщо плануєте обрізати волосся, то краще робити це у першій половині дня. В такий спосіб ви зможете привернути добробут у власну оселю.

5 липня (п’ятниця). Кінець робочого тижня, а це означає, що знайти час для відвідин салону буде не так складно. У спекотний день живильна маска буде дуже доречною. Важливо – при виборі перукарні, знайти справді перевірених майстрів.

6 липня (субота). Задля уникнення поганого настрою, наполегливо радимо вам утриматись від будь-яких маніпуляцій над волоссям. У цей день займіться краще своїм перукарським інструментарієм.

7 липня (неділя). Не найкращий день для зміни іміджу. Реальність, на жаль, контрастуватиме з вашими очікуванням.

8 липня (понеділок). Початок робочого тижня. Чому б не зробити нову зачіску?

9 липня (вівторок). Якщо ваше волосся потребує інтенсивнішого догляду, то зробити живильну маску в домашніх умовах точно зайвим не буде.

10 липня (середа). Не вагайтеся, чи варто вам змінювати зачіску. Просто робіть! Будьте певні: оновлені ви точно сподобаєте людині, до якої небайдужі.

11 липня (четвер). У цей день потурбуйтесь станом гребінців та щіток. Також не забувайте оновити засоби для захисту від термічного впливу (вирівнювачі, фени, плойки, і т.п.).

12 липня (п’ятниця). Зволожувальна маска у цей день допоможе подолати проблему сухості волосся. Як альтернатива масці – поживні олійки. Обирайте саме ті, які зможуть зарадити вашій проблемі.

13 липня (субота). Сприятливий день для будь-яких змін. Експериментуйте, але в міру.

14 липня (неділя). Поживна маска у цей день буде значно ефективнішою, ніж обрізання волосся.

Утримайтеся від таких кардинальних змін.

15 липня (понеділок). Щоб не псувати собі настрій, краще утримайтеся від бажання змінити зачіску.

Невдоволення результатом точно позначиться на вашому емоційному стані.

facebook