fbpx

Коли пральна машинка зламалася, я зателефонувала сину і попросила фінансової допомоги. А його дружина навіть не посоромилася і відразу так голосно сказала, щоб я почула, що в них своя сім’я, скоро дитинка буде, що вони не мають наміру нам, “гнилякам”, допомагати. А потім додала, щоб я дочку відправляла на роботу, а то й зовсім забуде, як ножиці в руках тримати. І тут в мене назрів план, щоб за все, що ми їм з села передавали, вони заплатили

Я з чоловіком і дочкою, яка ще не заміжня, живемо в селі. Ще поки є сили, то тримаємо корівчину. Невеличкий город біля хати. Треба наробитися, але все своє в наш час виручає.

Два роки тому син одружився на місцевій панянці і поїхав в її квартиру зятювати. Я була щаслива за Олега, і якщо чесно, то десь глибоко в душі думала, що він і нам буде трохи допомагати.

До того, як він одружився і жив з нами, то допомагав нам то з продуктами, то з меблями необхідними чи технікою.

Але невістка, як я зрозуміла, не дозволяла йому цього робити. Ми з чоловіком ще не на пенсії. Я підробляю тим, що шию на дому: то до штор тасьму пришию, то джинси комусь вкорочу, все якась копійка є. Чоловік працює в школі завгоспом, теж щось кожного місяця капає.

Дочка наша вивчилася на перукарку, але наскільки я бачу, таланту в неї до цієї справи немає, тому я її і не заставляю йти десь працювати. Просто був на початку неприємний казус.

Підстригла вона сусідку, а тій не сподобалося, хоча досить гарно було, і вона пустила плітки по всьому селу, що в нашої Наталі дві ліві руки. Але то таке. Мова зараз не про це.

Поламалася в нас недавно пральна машинка. Вона і так довго прослужила, враховуючи те, що вона була не нова, коли ми її придбали.

Ось я і зателефонувала сину, щоб попросити його фінансової допомоги. А його дружина навіть не посоромилася і відразу так голосно сказала, щоб я почула, що в них своя сім’я, скоро дитинка буде, що вони не мають наміру нам “гнилякам” допомагати.

А потім додала, щоб я дочку відправляла на роботу, а то й зовсім забуде, як ножиці в руках тримати.

Мене це розізлило. Ну яке вона має право вказувати, що з Наталею робити? Вона в селі добре напрацюється. То буряк пополоти, то цибульку, то картоплю підгорнути. А про сіно я взагалі мовчу, то скосити, то посушити, то звести додому.

Дуже я хочу дочекатися, коли вони приїдуть до нас по картоплю, морку, бурячок осінню. Я їй тоді все нагадаю.

Минулого ж року ми їм два мішка картоплі дали.

А взагалі у мене виникла ідея сказати їм, щоб нам за все що ми їм з села давали за ті два роки – заплатили. Нехай знають як говорити такі небилиці…

Читайте також: Ми зі сватами приїхали з Франківська в Київ на причастя нашої онучки Оленки. Син нас зустрів. Всі були в передсвятковому настрої. І лише я була всі два дні зла на весь світ. Сваха зі сватом в мене молоді, і їм постелили діти в себе в квартирі, а коли я натякнула, що хочу вже відпочити, Леся попросила Ігоря нас провести в квартиру до своїх кумів, які ще з 24 любого не повернулися. Хіба я на таке заслужила?

Ну хіба я не права?

Невже сину так важко було нам тих пару тисяч виділити на пральну машинку? Дивина та й годі…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page