fbpx

Коли сіяти насіння перцю і не тільки, в 2023 році? Сприятливі дати: перш ніж приступати до городніх робіт, необхідно поспостерігати за рухом Місяця і його положенням на небі

Коли сіяти насіння перцю в 2023 році? Сприятливі дати: перш ніж приступати до городніх робіт, необхідно поспостерігати за рухом Місяця і його положенням на небі

Якщо ви мрієте куштувати перець цілий рік, навіть взимку, знайте, що посадити його вдома цілком реально! Дотримуючись нашого посібника, ви можете вирощувати ці соковиті овочі в комфорті власного дому та насолоджуватися їхнім солодким фруктовим смаком у будь-який сезон. Сьогодні ми покажемо вам, як посіяти та посадити перець у приміщенні та дати вашим смаковим рецепторам неймовірного смаку.

Відсутність власного саду чи городу не означає, що ви повинні позбавити себе хороших овочів, вирощених власноруч. Овочівництво, навіть у квартирі, цілком можливо! Це стосується перців, які вже готові до посадки в горщики. Ми покажемо вам, як це зробити крок за кроком!

Садівництво з Місяцем: вплив на посадку, вирощування та збирання врожаю

Перш ніж приступати до городніх робіт, необхідно поспостерігати за рухом Місяця і його положенням на небі. Дійсно, якщо ви поважаєте різні цикли природи, ви отримаєте користь від благотворного впливу місячної зірки на ваші рослини. Якщо вам цікаво, як це можливо? Подивіться нижче:

Зростаючий місяць: під час цієї фази місяця рослини більш енергійні та стійкі до недуг. Ідеальний час для обрізки, збирання та збору фруктів і овочів для кращого збереження.

Убуваючий місяць: у цей період рослини менш енергійні, а врожай менш рясний. Однак фрукти та овочі мають більш насичений аромат, а квіти виділяють більш інтенсивний аромат. Сприятливий час для оранки та удобрення ґрунту.

Висхідний місяць: коли зірка ночі піднімається високо в небо, гілки переповнюються життєвою енергією. Найкращий час для живцювання, пророщування, посіву насіння та збору плодів.

Спадаючий Місяць: коли Місяць спадає, сік рослин поступово виділяється, поки не досягне коріння. Це ідеальний час для пересадки, укорінення живців, сприяння відводкам, посіву та висадки розсади.

Посадка і вирощування перцю в саду і на городі з Місяцем: які сприятливі терміни?

Якщо ви шукаєте сприятливі дні для посадки перцю, дотримуйтесь нашого маленького посібника на лютий-березень 2023 року:

Рекомендовані та заборонені заходи

22-23 лютого. Ми радимо вам уникати посадки насіння, оскільки воно буде важко рости та дасть невеликий урожай.

24-25 лютого. Радимо висаджувати безґрунтові культури, такі як квасоля, перець, огірки, тощо.

26-27 лютого. Ми не радимо садити насіння протягом цих двох днів, оскільки вони будуть схильні до гниття.

28 лютого. Цього дня у вас є карт-бланш! Висаджуйте квасолю, помідори, кукурудзу, огірки, перець, та інші

безґрунтові культури.

Бажаєте сіяти перець в березні 2023 року за фазами місяця? Ми простягаємо вам руку:

Рекомендовані заходи

1-2 березня. Сприятливі дні для посадки безґрунтових культур і розсади, а також для клумб.

3-7 березня. Сприятливі дні для знищення шкідників рослин.

8-9 березня. Рекомендовані дні для садіння коренеплодів і посіву кормових і квіткових культур.

10-12 березня. Чудові дні для висаджування розсади, закладення грядок і посадки коренеплодів і листових овочів.

Як успішно виростити перець?

Якщо ви хочете виростити власний болгарський перець або перець чилі, знайте, що ці два овочі схожі! У них однакові правила посіву та посадки, як щодо техніки, так і щодо термінів. Ви не знаєте з чого почати? Завдяки нашому путівнику ці рослини більше не будуть для вас секретами!

Коли сіяти насіння перцю кімнатних умовах?

Перець і чилі потребують сонячного світла, щоб добре розвиватися та мати унікальний смак. Однак звертаємо вашу увагу на те, що їх ріст припиняється, коли температура опускається нижче 13°C, тоді як оптимальна температура для їх розвитку становить близько 24°C.

Якщо ви хочете запропонувати їм найкращі умови для вирощування, віддайте перевагу прохолодному, глибокому та багатому гумусом ґрунту з нейтральним рН від 6,5 до 7. Щоб посіяти їх, просто помістіть їх у дуже тепле місце з лютого по квітень. Тим не менш, ви повинні витримати приблизно 20-24 тижні до першого збору врожаю! Більше того, якщо ви хочете заощадити гроші на покупці насіння, ви можете просто зібрати їх із власного перцю чилі та перцю, виконавши кілька простих кроків.

Як посіяти насіння перцю і виростити його в кімнатних умовах?

Якщо ви один з тих, кому пощастило мати балкон, що виходить на південь, ви можете легко вирощувати там чилі та перець. Дійсно, цей овоч потребує теплого та вологого середовища для повної зрілості. Однак обов’язково захистіть його від негоди, встановивши в місці, захищеному від вітру та дощу. Потрібні додаткові відомості? Продовжуйте читати!

Щоб рослини перцю були у відмінному стані, ви повинні висіяти насіння в легкий ґрунт і засипати їх 0,5–1 см ґрунту.

Для молодих рослин необхідна постійна тепла температура, щоб вони добре розвивалися, і їх потрібно захищати від прохолодних ночей.

Коли вони досить підростуть, їх можна пересадити в більший горщик.

Коли погода починає ставати теплішою і дні стають теплішими, ви можете поступово привчати їх до зовнішнього повітря, перш ніж висаджувати їх у саду.

Однак влітку не соромтеся їх щедро поливати. Що стосується збору врожаю, то він проводиться в період з серпня по жовтень.

Чи знаєте ви, шановні читачі? Незалежно від форми та кольору, перець є справжнім скарбом для нашого здоров’я, оскільки він наповнений вітаміном С, вітаміном А та іншими мінералами. Тому потрібно вирощувати їх вдома і насолоджуватися ними в будь-який час року!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page