fbpx
поради
Користуючись кондиціонером взимку, слід звернути увагу на ці 2 речі

Користуючись кондиціонером взимку, слід звернути увагу на ці 2 речі

Правильно використовуючи реверсивний кондиціонер, ви зможете обігрівати свою оселю взимку, економлячи енергію. У цьому випадку, щоб отримати ідеальну температуру у вашому домі, вам доведеться звернутись до певних показників, два з яких вважаються важливими.

Насолоджуватися оптимальним тепловим комфортом взимку нелегко. Ось як це зробити, враховуючи наступні показники.

На які два показники слід звертати увагу під час роботи реверсивного кондиціонера взимку?

Однією з сильних сторін реверсивного кондиціонування повітря є той факт, що він може охолодити вас у разі сильної спеки та, навпаки, зігріти вас у разі морозної зими. Іншими словами, подвійне використання, яке в обох випадках забезпечує ідеальну температуру у вашому домі, незалежно від пори року. Однак у зимовий період його використання може не принести повного задоволення.

Тому, щоб мати можливість отримати переваги від оптимального теплового комфорту та ідеальної температури, необхідно належним чином відрегулювати цей прилад і переконатися, що він працює правильно. Щоб досягти цього, у цьому випадку вам доведеться звернути увагу на два показники, які є настільки ж важливими, як і важливими.

Відчуття холоду взимку

Відрегулюйте температуру вашого реверсивного кондиціонера відповідно до зовнішньої температури

Для роботи взимку реверсивний кондиціонер завдяки своєму зовнішньому блоці відновлює калорії, щоб передати їх у вашому домі через внутрішні блоки.

Вигідне та економічне використання, оскільки пристрій генерує більше калорій, ніж споживає. Таким чином, ви можете заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Але перш ніж думати про це, необхідно правильно налаштувати свій пристрій.

Дійсно, температура кондиціонера повинна залежати від зовнішньої температури, але не тільки! Важливо враховувати вологість навколишнього середовища, в якому ви перебуваєте, і орієнтацію вашого помешкання. Загалом і для оптимального комфорту температура кондиціонера взимку має бути від 20 до 23ºC.

Крім того, якщо ваш будинок належним чином ізольований, встановити температуру між 18 і 19 ºC буде більш ніж достатньо. Проте, якщо температура падає нижче 0 ºC, реверсивного кондиціонування повітря може бути недостатньо, і в цьому випадку вам знадобиться додаткове опалення.

Взимку використовуйте реверсивний кондиціонер

Слідкуйте за зовнішнім виглядом вашого реверсивного кондиціонера

Ваш реверсивний кондиціонер може стати жеpтвою морозу, і наявність останнього має вас негайно насторожити. Дійсно, утворення інею можна пояснити:

Недостатній потік повітря: ця проблема може бути пов’язана із засміченням фільтрів, наявністю бруду на рівні випарника, навіть із заблокованою вентиляцією або, у більшості випадків, з несправністю.

Низька зовнішня температура: у цьому випадку кондиціонер може замерзнути, якщо спостерігається різке зниження температури, особливо вночі. Крім того, не рекомендується використовувати реверсивний кондиціонер, коли зовнішня температура становить -15 ºC.

Нестача холодоагенту: відсутність останнього спричиняє падіння тиску у випарнику, що беззаперечно призводить до утворення інею на зовнішніх блоках вашого приладу.

У будь-якому випадку бажано діяти швидко, оскільки це ризикує пошкодити ваш пристрій, а також спричинити великий розрахунок за електроенергію. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Вимкніть прилад і дайте йому повністю розморозитися;

Після розморожування обов’язково почистіть або замініть повітряні фільтри;

Перезапустіть реверсивний кондиціонер і переконайтеся, що він працює належним чином.

Якщо після всього цього ваш пристрій все ще має проблеми з роботою, вам не залишиться іншого вибору, як викликати професіонала.

Як ви вже зрозуміли, керуючи реверсивним кондиціонером повітря, ви повинні бути пильними, якщо хочете отримати оптимальний тепловий комфорт у своєму домі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page