fbpx

Кожна пральна машина може “прасувати” білизну, і більшість не знають цього трюку: дотримуйтесь цих порад, щоб заощадити час!

Кожен тип одягу вимагає особливого догляду, щоб підтримувати його в чистоті та бути готовим до використання. Але, оскільки час дорогоцінний, ми не любимо витрачати його, зупиняючись на прасуванні, треба визнати, що це одне з найбільш трудомістких завдань. Що, якби ми сказали вам, що ви можете обійти цю роботу стороною?

Звичайно, праска залишається найкращим варіантом, щоб ваш одяг більше не м’явся. Але є кілька дуже розумних методів, щоб зменшити складки на ваших речах. Щоб ваш одяг вийшов із пральної машини менш зім’ятим, все, що вам потрібно зробити, це змінити певні звички та мати правильні рефлекси.

Дотримуйтесь цих порад, щоб заощадити час!

Звичайно, праска залишається найкращим варіантом, щоб ваш одяг більше не м’явся. Але є кілька дуже розумних методів, щоб зменшити зморшки та непривабливі складки на білизні.

Щоб ваш одяг вийшов із пральної машини менш зім’ятим, все, що вам потрібно зробити, це змінити певні звички та мати правильні рефлекси. Дотримуйтесь наших порад, щоб заощадити час!

Як дістати з пральної машини вже “випрасуваний” одяг?

Якщо ви хочете менше прасувати або навіть припинити прасування, процес почнеться з моменту прання одягу. Є певні правила, яких слід дотримуватися: перш за все, і це, безсумнівно, найважливіше, стежте за тим, щоб пральна машина не переповнювалася, уникайте безладу та тиску одягу.

Що стосується циклу віджимання, радимо мінімізувати кількість віджимань, щоб білизна не вийшла дуже зім’ятою. Що стосується програм прання, чи знаєте ви, що є така, яка вже передбачає прасування? Вона була спеціально розроблена для зменшення зморшок під час циклу прання. Навіть якщо одяг усе ще вийде вологим, ви помітите помітну різницю.

Також корисно розділяти різні тканини. Періть легші тканини з одного боку, а важчі, наприклад рушники, з іншого. Це запобіжить більшому зминанню вашої делікатної білизни.

Нарешті, остання порада, якої зазвичай мало хто дотримується: читайте етикетки, на яких є список інструкцій щодо правильного прання та захисту вашого одягу. Тому що не всі тканини завжди придатні для високих температур, тому вони ризикують зморщитися більше, ніж зазвичай.

Кубики льоду, ідеальна зброя проти зминання одягу

Ви думали, що лід призначений лише для охолодження напоїв? Знайте, що кубики льоду допоможуть вам зменшити потворні складки на білизні. Насправді, якщо ви помістите один або два кубики льоду всередину барабана перед увімкненням машини, це дозволить одягу вийти з якомога меншою кількістю складок.

Чому? Просто тому, що тепло всередині пристрою перетворить лід на пару, і завдяки останньому одяг вийде практично бездоганним. Це такий же трюк, як коли ви залишаєте свій одяг у ванній під час прийняття душу.

Маленька порада: коли ваш одяг майже висохне, ви можете помістити два додаткові кубики в барабан і додати ще десять хвилин циклу, щоб прибрати кілька “зморшок”, що залишилися. Звичайно, переконайтеся, що ви не переповнюєте сушильний барабан до країв, інакше ефект буде зворотним.

Правильні дії після машинного прання

Наприкінці циклу прання візьміть за звичку добре витрушувати одяг і негайно розвішувати його. Також дуже рекомендується розвішувати його на вішалки. Ви будете вражені тим, що складки зникають миттєво.

Примітка: остерігайтеся цієї повторюваної помилки, коли білизна годинами залишається лежати в барабані. Це найкращий спосіб розмножити “зморшки” та викликати неприємний запах на одязі. Намагайтеся якомога швидше розвішати одяг.

Є ще поради щодо прасування одягу без праски?

Ось кілька прийомів, які ви можете спробувати:

Вологою губкою або вологим рушником протріть складки і заломи на одязі. Цей метод особливо добре працює на легких тканинах і синтетиці.

За допомогою фена продуйте гарячим повітрям складки і заломи. Цей метод найкраще підходить для тканин, які легко прасуються гарячою праскою, наприклад, бавовна, льон і шовк.

Розкладіть одяг рівно і за допомогою парової праски злегка пройдіться по складках. Цей метод особливо добре працює на тканинах, які не витримують високої температури, наприклад, вовни та нейлону.

При використанні цих методів важливо не тиснути на одяг занадто сильно, щоб не пошкодити його.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page