fbpx
поради
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!

Нейтральні дати для походу до перукаря у грудні-2019:

1.12. Зростаючий / Водолій: Стрижка та фарбування допоможуть досягти успіху. А зачіска рекомендується пишна і висока, це подарує масу енергії.

4.12. Зростаючий / Риби: Краще не вносити зміни в волосся, це може зіпсувати настрій.

5.12. Зростаючий / Риби: Стрижка та фарбування сьогодні допоможуть позбутися від проблем і турбот. Зачіску краще зробити вищу, але при цьому скромнішу.

8.12. Зростаючий / Телець: Сьогодні можна експериментувати з волоссям, будь-яка дії принесуть тільки благо.

11.12. Зростаючий/ Близнюки: Прекрасний день, щоб зробити хімічну завивку або будь-яке складне фарбування.

12.12. Повний місяць / Близнюки: Сьогодні краще не стригтися, а ось фарбування в природні відтінки допоможе досягти гармонії з собою.

14.12. Зростаючий / Рак: Стрижка благотворно позначиться на здоров’ї, а при укладці приділіть особливу увагу чубчику — це додасть вам енергії.

15.12. Зростаючий /Лев: Фарбування в природний колір принесе нові ділові знайомства, а стрижка несприятливо позначиться на здоров’ї.

19.12. Третя четверть / Діва: Нова стрижка призведе до сварок з близькими, а ось грайливі локони подарують легкий і позитивний настрій.

20.12. Зростаючий / Терези: Стрижка та об’ємна зачіска наповнять енергією, а забарвлення в темний відтінок благотворно позначиться на роботі.

21.12. Зростаючий / Терези: Стрижка та фарбування негативно позначаться на врівноваженості, вірогідні конфлікти з оточуючими.

23.12. Зростаючий / Скорпіон: Екстравагантні, креативні стрижки, зачіски і фарбування внесуть яскраві позитивні емоції у ваше життя.

24.12. Зростаючий / Стрілець: Якщо і змінювати колір волосся, то незначно, а зачіску також краще зробити просту. Це благотворно позначиться на вашій енергетиці.

25.12. Зростаючий / Стрілець: Фарбуватися не варто, бо це принесе турботи і незручності. Найкраще зробити милі кучерики і відкласти кардинальні зміни на інший день.

28.12. Зростаючий / Водолій: Будь-які експерименти з волоссям можуть зірвати ваші плани і додати проблем.

29.12. Зростаючий/ Водолій: У цей день можна стригтися і фарбуватися, це подарує натхнення і приверне потрібних людей.

Читайте також: НЕРЕАЛЬНО ПРОСТО ГОТУЄТЬСЯ! А ЯКЕ Ж СМАЧНЕ І ГАРНЕ!..

Сприятливі дні для стрижки волосся в грудні-2019

На думку астрологів, ці дні найбільш підходять для стрижок, фарбування і сміливих зачісок.

2.12. Зростаючий / Водолій: Стрижка справить гарний вплив на здоров’я і фінансове благополуччя, а ось фарбування може призвести до сварок.

3.12. Зростаючий / Риби: Фарбування обдарує вас неперевершеністю і впевненістю в собі. Із зачісок віддайте перевагу локонам.

7.12. Зростаючий / Овен: Стрижка та фарбування підстрахують від негативної енергії і допоможуть знайти рішення в робочих питаннях.

9.12. Зростаючий / Телець: Чи не найкращий день для фарбування, а ось стрижка принесе удачу в різних життєвих сферах.

10.12. Зростаючий / Телець: Не варто експериментувати зі стрижками та зачісками, а ось фарбування в природний відтінок посприяє позбавленню від проблем і турбот.

16.12. Зростаючий / Лев: Стрижка підніме настрій і подарує впевненість в собі, а фарбування, навпаки, погіршить енергетичний фон. Часте розчісування волосся сьогодні наповнить позитивною енергією.

17.12. Зростаючий / Діва: Стрижка благотворно позначиться на здоров’ї, але тільки не зубів, тому до стоматолога краще не записуватися. У зачісці бажано використовувати прикраси з металу.

18.12. Зростаючий / Діва: У всіх змінах краще уникати кардинальності. Завдяки цьому ви будете перебувати в стані гармонії і спокою.

26.12. Новий / Козеріг: Будь-які експерименти принесуть вам нове натхнення, все буде легко даватися, а проблеми вирішаться самостійно.

27.12. Зростаючий/ Козеріг: Якщо ви хочете поліпшити матеріальне становище, то можете сміливо стригтися і фарбуватися в цей день.

30.12. Зростаючий / Водолій: Стрижка добре позначиться на здоров’ї і фінансах, а ось фарбування призведе до розладу з близькими.

31.12. Зростаючий / Риби :Якщо постригтися в цей день, то можна спровокувати загострення шостого почуття і швидкий ріст волосся.

Несприятливі дні у грудні-2009

Ми вже розповіли, коли стригти волосся в грудні 2019 року. Тепер поговоримо про те, коли краще уникати будь-яких впливів на волосся.

6.12. Зростаючий / Овен: Стрижка погано позначиться на здоров’ї. Рекомендується часто розчісувати волосся.

13.12. Зростаючий / Рак: Стрижка принесе різкі зміни в житті. А жовта стрічка в зачісці подарує вам потужний потік сонячної енергії.

22 .12. Зростаючий / Скорпіон: Краще відмовитися і від стрижки, і від фарбування. Зробіть просто високу зачіску, це приверне увагу оточуючих.

За матеріалами:

facebook