fbpx
поради
Квіти, які ні в якому разі не можна тримати в домі. Вони тільки притягують невдачу і біду!

Рослини вдома створюють приємніше середовище для проживання, яке може зробити дім яскравішим. Деякі рослини фільтрують повітря і навіть були схвалені Міністерством сільського господарства як здорові та корисні рослини в будинку. Однак фахівці з фен-шуй, цієї філософії китайського походження, вважають, що певні квіти можуть принести нещастя, тому з ними слід бути дуже обережними.

Дізнайтеся, які саме квіти не варто довго тримати вдома, оскільки вони можуть завдати вам неприємностей.

Квіти, як правило, символізують радість і життєрадісність під час події, наприклад, і є гарним подарунком, який можна запропонувати або просто придбати собі. Однак зів’ялі квіти, навіть красиві, слід прибрати з дому з ряду причин.

Перш за все, зів’ялі квіти – це магніт для пилу, який неможливо прибрати. На цих квітах також може осідати цвіль, що може завдати шкоди нашому здоров’ю. Якщо ці квіти залишаться в будинку, це може викликати серйозні проблеми з диханням через цвіль. Тому радимо їх викинути.

Фахівці фен-шуй також пояснюють, що старі квіти, які занадто довго стоять у вазі, впливатимуть на циркуляцію позитивної енергії, яка називається “Чі”. Ця енергія відповідає за гармонію, здоров’я і благополуччя людей, які проживають в сім’ї. Отже, коли квіти в’януть і поглинають гарну атмосферу в будинку, ця енергія втрачається.

Також слід уникати зів’ялих квітів, пластикових квітів або будь-яких інших предметів, що поглинають енергію поблизу.

Зокрема зображення неприємної для вас ситуації або події. Це може призвести до поганої вібрації.

Що таке так звані “нещасливі” квіти та рослини?

Деякі рослини фільтрують повітря, приносять радість і благополуччя в дім, а інші рослини створюють негативні настрої. Ось кілька прикладів:

Кактус: це естетично красива рослина, але згідно з правилами фен-шуй, такі рослини як кактус і колюча акація, приносять нещастя в дім. Завжди ставте свій кактус на відкритому повітрі: на балконі, на терасі або в саду!

Гортензії: хоча вони гарні та ніжні, ці рослини символізують ізольованість, невдачу та самотність. Уникайте розміщення їх у вашому домі. Якщо ви справді хочете їх зберегти, поставте їх на вулицю, щоб позбутися поганих вібрацій.

Герань: ці рослини також приносять багато негативу. Незважаючи на те, що вони широко цінуються, настійно рекомендується залишати їх на вулиці, щоб прикрасити вашу терасу.

Тому не всі квіти є символом радості та благополуччя, ви повинні не тільки вміти їх вибирати, але й не допускати, щоб вони зів’яли у вашому домі.

Будьте здорові та щасливі!

Фото ілюстративне