fbpx

Ластівка віщує не тільки весну: коли ви це побачите, вас чекає одна з 3 можливостей

Ластівка віщує не тільки весну. Коли ви це побачите, вас чекає одна з 3 можливостей

Цей граціозний птах є знаком весни, природи та енергії. Символічно, що він також є посланцем, який несе новини. Ластівка віщує не тільки весну. Коли ви це побачите, вас чекає одна з 3 можливостей. Перевірте, що це може означати для вас.

Для багатьох з нас ластівка є ознакою приходу теплих днів. Хоча “одна ластівка не робить весну”, поява цього птаха іноді асоціюється з близькістю весни. Майже всі люблять її спритну долю і приємне щебетання. Проте ластівка віщує не лише весну. Вона також є вісником новин. Коли ви це побачите, вас чекає одна з 3 можливостей. Перевірте, яку удачу вона приносить вам.

Що віщує ластівка?

Цей милий птах завжди асоціювався зі світом людей. Охоче ​​селиться біля будинків і господарських будівель. Здавна кажуть, де ластівка в’є гніздо, там у домі щастя, немає суперечок і проблем. Як і більшість птахів, колись ластівок вважали зв’язками між небесним і земним світами, тому за їхньою поведінкою пильно стежили. Незвичайна поведінка цього птаха була прочитана як явний знак на майбутнє. Що може передвіщати ластівка? Залежно від ситуації, в якій ви зустрінете цього птаха, вас чекає одна з 3 можливостей:

Якщо ластівка залітає через вікно в будинок, то це до прийдешніх змін: вранці – знаменує позитивні зміни, ввечері – негативні;
Коли ластівка стукає у вікно, це означає, що вас чекає нове кохання або швидке весілля, якщо у вас стосунки.

Ластівка підлітає до вас або навіть влітає в вас – це попередження ушедших предків про те, що вас чекає небезпека. У цей день найкраще відкласти подальші поїздки та ризиковані заняття.

Крім того, близькість ластівки завжди віщує якісь зміни, а заподіяння їй шкоди або пошкодження ластівчиного гнізда приносить людині велике нещастя. Але це ще не все, що стосується цього птаха. Про ластівку існує багато забобонів.

Забобони про ластівок

Байка Езопа змальовує долю людини, яка втратила своє багатство і залишилася лише з плащем. Але побачивши ластівку і вирішивши, що наближаються теплі дні, вирішила, що пальто можна продати. Але холод повернувся, і чоловік замерз. Зустрівши ластівку, він звинуватив її в обмані та знищенні.

Ця історія показує нам, що ластівки здавна згадуються в культурі. Вони були частиною природного ландшафту людей. Всім відоме повір’я, що коли ластівка літає низько, то буде дощ. Які забобони про ластівку все-таки виникли?

Балаканина ластівок раніше вважалася лихослів’ям і насмішкою, тому вони були символом зароджуючих пліток про когось.
Раніше вважалося, що ластівки не відлітають на зиму, а проводять її на дні водойми. Ба більше, ластівки у воді мали розмножуватися, тому навесні молоді пташки вже вилітали зі ставка, а старі перетворювалися на жаб.

Будинок, де ластівка звила б гніздо, мав бути захищеним від блискавки, пожежі та всіх напастей.

Побачити ластівку, яка будує гніздо, – знак збільшення сім’ї.

Гра в ластівки, особливо по сусідству з кіньми, передбачала несподівану подорож.

Вид літаючої ластівки мав принести багатство, але тільки якщо хтось мав із собою символічні гроші.

Коли ластівка залишає гніздо і не повертається до нього наступної весни, це означає погану прикмету для дому. Його можуть знести, спалити чи інше нещастя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page