fbpx
поради
Ложки та виделки будуть як нові, без бруду та плям: змочіть їх у простому розчині

Ложки та виделки будуть як нові, без бруду та плям: змочіть їх у простому розчині

Плями бруду, іржі, жиру… Столові прилади, сталеві чи срібні, з часом можуть швидко забруднитися. Вони можуть потемніти, якщо ними не користуватися щодня, особливо це стосується столових приладів зі срібла або нержавіючої сталі. Завдяки простому та економному рішенню ви можете видалити плями бруду зі столових приладів із нержавіючої сталі чи срібла.

Ви можете відновити металеві або срібні столові прилади, які місцями чорніють або іржавіють. Завдяки нашим порадам ваші столові прилади повернуть собі весь блиск.

Як видалити плями та бруд зі столових приладів із нержавіючої сталі чи срібла?

З часом ложки та виделки можуть покритися брудом, залишками їжі або навіть слідами іржі. Є спосіб позбутися цієї незручності.

Розчин харчової соди: перевага цієї техніки полягає в тому, що вона підходить як для столових приладів зі срібла, так і для столових приладів із нержавіючої сталі.

Для цього закип’ятіть два літри два і вилийте в таз. Додайте до нього дві столові ложки солі, стільки ж соди і столову ложку лимонної кислоти. Всі ці інгредієнти потрібно буде змішати до повного розчинення. Потім замочіть посуд у розчині на 30 хвилин. Обережно потріть столові прилади чистою тканиною.

Якщо вони сильно забруднені, додайте в суміш 2 столові ложки гірчичного порошку. Час очікування в цьому випадку складе 50 хвилин.

Як очистити ложки і виделки шляхом їх кип’ятіння?

Щоб використати цей інший трюк, вистеліть дно та боки каструлі алюмінієвою фольгою. На 1 літр води додайте по 50 грам солі і соди. Наповніть каструлю розчином і намочіть столові прилади. Довести все до кипіння. Потім зменшіть вогонь і залиште на 20 хвилин. Вимкніть вогонь і дайте столовим приладам постояти у воді, поки вона не охолоне. Потім акуратно потріть губкою, промийте і висушіть. Ваші столові прилади відновлять весь свій блиск.

Як чистити ложки і виделки зубною пастою?

Зубна паста – союзник чистоти. Але щоб правильно очистити столові прилади, необхідно використовувати зубну пасту без відбілюючого ефекту, щоб не пошкодити ложки і виделки.

Нанесіть цю пасту на вологу тканину та протріть круговими рухами. Ви також можете використовувати стару зубну щітку, щоб надати блиску своїм сталевим або срібним деталям. Потім промийте і висушіть чистим рушником.

Як змусити ложки і виделки виблискувати оцтом і лимоном?

Цей кислий розчин використовують для освітлення посуду, який потемнів з часом. Для цього помістіть столові прилади в суміш з одного літра води, 100 мл білого оцту та кількох крапель лимонного соку.

Доведіть цю суміш до кипіння. Вимкніть вогонь і дайте виделкам і ложкам замочити розчин протягом 1 години. Потім протріть чистою сухою тканиною. Вони будуть як нові.

З часом ложки та виделки темніють і залишаються плямами. Однак це не є неминучим за допомогою цих геніальних методів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page