fbpx

Мало хто це знає, але ось як втягнути нитку в голку за 3 секунди

Мало хто це знає, але ось як втягнути нитку в голку за 3 секунди

Якщо ви не занурені у світ шиття, заправлення нитки в звичайну голку для деяких може стати справжнім випробуванням. Однак кожному з нас трапляється, що в екстреній ситуації потрібно відремонтувати дірявий одяг. Замість того, щоб відмовлятися від цього під приводом того, що нитка не входить в голку, ми спростимо вам завдання. Розчарування позаду! Ось кілька простих порад, які врятують ситуацію!

Як легко втягнути нитку в голку?

Хоча існують різні хитрощі, щоб виправити дірку на одязі без шиття, це завжди варто зробити вдома, щоб перешити штани, пришити примхливий ґудзик або негарну дірку, яка псує наряд. Таким чином, вам більше не потрібно буде звертатися за дорогими послугами кравця. Так, але тут справа не така проста, як можна подумати.

Втягнути нитку в голку не завжди весело: у багатьох людей це не виходить з першого разу, якщо взагалі виходить. Щоб просунути нитку у вушко голки, потрібно мати терпіння, певний такт і бездоганний погляд. І що може бути більш неприємним, ніж безуспішне повторення операції кілька разів?

На щастя, завжди є рішення, щоб запобігти потовиділенню. Просуньте нитку в голку, не засмучуючись і не витрачаючи зайвий час, це можливо! Це дуже популярні прийоми, які дуже добре працюють. Але, якщо, незважаючи ні на що, завдання все ще виглядає трудомістким, ось техніки, які можуть полегшити вашу роботу.

Трюк із зубною щіткою

Ця техніка є швидшою. Все, що вам потрібно зробити, це взяти нитку і помістити її в середину щетини зубної щітки. Потім візьміть голку і притисніть її до волосинок трохи вище нитки, яку ви хочете протягнути. За допомогою іншої голки просто витягніть нитку з маленького отвору. Ви побачите, як швидко і легко вона увійде всередину вушка голки.

Трюк із шапкою

Нарешті, є метод, який передбачає використання пластикової кришки будь-якої пляшки газованої води. Що можна зробити своїми руками. Гострим ножем зробіть невеликий вертикальний надріз збоку нитки. Потім візьміть шматок дроту і складіть його навпіл, щоб зробити петлю для гудзиків. Вставте його в проріз кришки, залишивши вушко зовні. Внутрішню частину можна закріпити невеликою кількістю клею. Потім просуньте петлю у вушко голки та вставте швейну нитку за допомогою вушка. На цьому етапі створене кільце дозволить вам дуже легко втягнути нитку в голку, навіть якщо у вас падає зір.

Як правильно вибрати нитку, щоб легко втягнути нитку в голку?

Очевидно, щоб полегшити собі роботу, ви повинні зробити ставку на найкращу комбінацію голка/нитка. Вістря голки розроблені для тканини, вушко створено для розміщення нитки, а канавка адаптується до розміру нитки. Тому нитка повинна проходити через вушко, але вона не повинна бути надто тонкою, інакше вона може легко порватися, сплутатися або пропустити стібки. І навпаки, якщо нитка товста, вона не легко пройде через вушко або застрягне на кожному кроці шиття. Тому завжди важливо вибрати правильну нитку для правильної голки!

Як заправити нитку в голку для вишивки хрестом?

Перш ніж заправляти нитку, визначте, скільки ниток потрібно для вишивки хрестиком, яку ви хочете завершити. Потім розгорніть рулон муліне для вишивання та відріжте до потрібної довжини. Але будьте обережні, ви не можете використовувати для вишивки хрестиком нитку з шести ниток. Це зробить ваш дизайн вишивки занадто товстим. Тому найкраще використовувати одну нитку для вишивання. Якщо вам потрібно більше пасом, використовуйте максимум дві.

Настав час заправити нитку в голку для вишивання хрестом. Зав’яжіть вузол на одному кінці пряжі. Таким чином, ви будете впевнені, що він не випаде під час шиття, якщо вставити його у вушко голки. Пам’ятайте, що для голки для вишивки хрестиком потрібне більше вушко, ніж для стандартної голки, тому потрібен вузол. У цей момент вставте одну нитку для вишивання, яка зав’язана на одному кінці, у вушко голки. Люверс досить великий, тому ви навряд чи прогадаєте отвір. Тепер справа за вами, беріться до вишивання!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page