fbpx

Місячний календар сьогодні, 28 березня. Сьогодні цілком можливі небезпечні ситуації!

Місячний календар сьогодні, 28 березня. Сьогодні цілком можливі небезпечні ситуації!

Місячний календар заснований на аналізі фаз Місяця. Досвід показує, що ефект нічної зірки не завжди такий позитивний, як багато хто думав. Це може бути для нас джерелом непередбачених проблем і критичних ситуацій.

Сьогодні цілком можливі небезпечні ситуації. Це може зробити не Місяць, а поєднання Меркурія та Юпітера, яке буде генерувати хвилі негативної енергії. Це значно ускладнить нам ведення бізнесу та просто спілкування один з одним. Звичайно, Місяць спробує щось з цим зробити, але не чекайте, що він допоможе сам. Краще покладатися на себе.

Фаза Місяця: сьогодні Місяць знаходиться у відносно сприятливому положенні, тому що він все ще зростає в Близнюках. Як згадувалося вище, це не дозволяє нам уникнути проблем з негативним аспектом, але це допомагає трохи згладити ситуацію в цілому.

Магнітні бурі 28 березня: сонячна активність сьогодні буде в межах норми.

Що сьогодні приносить тобі удачу?

духовні практики

логіка

самоконтроль

ощадливість

самовдосконалення

Що завадить успіху в цей день

нові починання

легковажність

подорожі та зміни навколишнього середовища

Домашні справи за місячним календарем

Цей день не особливо підходить для роботи по дому, але якщо він вам вдається комфортно, можете сміливо починати з ранкової години. Не дозволяйте поганим думкам заволодіти. Астрологи і експерти не рекомендують робити щось глобальне і складне – переїжджати, ремонтувати. Сьогоднішній місячний день – час агpесії та образ, тому вдома краще не ображати і не дратувати своїх близьких. У такі дні корисно медитувати вдома, щоб очистити свій розум від поганих думок.

Любов і спілкування 28 березня

Енергетика вівторка не найкраща для любовних справ, особливо через небезпечний аспект Меркурія та Юпітера. Любов сьогодні – другорядна сфера. Тобі не потрібно призначати побачення сьогодні ввечері. Завоювати чиюсь прихильність буде набагато складніше. Будуть інші дні, коли ти зможеш підкорити чиєсь серце.

Дайте собі та своїм почуттям час охолонути. У стосунках кожен повинен намагатися зробити все можливе, щоб зберегти любов. Намагайтеся мислити раціонально. Якщо у вас проблеми з партнером, краще не говорити про це. Краще сказати щось приємне і зосередитися на оптимістичних думках.

Фінанси і робота в 8-й місячний день

У цей день отримати гроші буде набагато складніше, ніж зазвичай. Можливо, вам не вистачає мотивації та бажання працювати в цілому. Астрологи радять тимчасово призупинити процес пізнання нового, оскільки цьому заважає негативний Меркурій, погіршуючи пам’ять.

Не варто зараз думати про далекі плани і минуле. Краще зосередитися на чомусь актуальному. Особливо через спонтанні покупки цього дня астрологи радять не купувати. Ви не можете здивувати свого начальника, своїх ділових партнерів чи колег відповідно до своєї уяви. Намагайтеся діяти якомога тихіше і тримати себе під контролем. По можливості скасуйте відрядження.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page