fbpx

Місячний календар стрижок на січень 2023: коли краще фарбувати і стригти волосся?

Місячний календар стрижок на січень 2023: коли краще фарбувати і стригти волосся?

Нова стрижка, фарбування чи зачіска… З наближенням Різдвяних свят вам, мабуть, захочеться змінити свій образ і мати зачіску мрії.

Вам ще потрібно вибрати правильний момент для цього. Не бійтеся, Місяць підкаже вам у виборі.

Незалежно від того, чи хочете ви прискорити або уповільнити ріст волосся, зробити його густішим або отримати новий колір, ви, безперечно, повинні вибрати найбільш сприятливі моменти за місячним календарем.

Чи справді Місяць впливає на наше волосся?

Сила гравітаційного поля Місяця проявляється через підйом і спадання океанів. Прихильники впливу місячного циклу на наш організм (настрій, сон, у тому числі на волосся) вважають, що це гравітаційне поле однаково сильно впливає на людей і тварин.

Відповідно до цього повір’я, волосся росте швидше, догляд за ним ефективніший, а зачіски виходять успішнішими, якщо маніпуляція проводитися відповідно до місячного календаря.

Прискорення росту волосся: коли Місяць зростає, умови сприятливі для росту волосся після стрижки. Тому ви повинні робити це між молодиком і повним місяцем, якщо хочете, щоб ваше волосся росло швидко.

Повільний ріст волосся: якщо у вас коротке волосся і ви хочете, щоб воно росло якомога повільніше, вам слід стригти його під час спадної фази Місяця (між повним місяцем і молодиком). Ваша коротка зачіска довше збереже форму.

Вплив знаків зодіаку: Згідно з деякими повір’ями, тонке волосся стає густішим після стрижки, коли Місяць знаходиться в сузір’ї з астрологічним знаком Лева або Діви. Дійсно, коли воно розташоване під знаком Лева, ваше волосся стає сильнішим і повнішим, а коли воно розміщене під знаком Діви, це дозволяє вам мати ідеальну зачіску.

Ось основні дати, що стосуються різних місячних фаз протягом січня 2023 року:

Повний місяць – 7 січня.

Молодик – 21 січня.

Зростаючий Місяць – з 1 по 6 січня і з 21 по 31 січня.

Спадаючий Місяць – з 7 по 20 січня.

Спадний Місяць – з 6 по 19 січня.

Зростаючий Місяць – з 1 по 5 січня і з 20 по 31 січня.

Місячний календар для волосся на січень 2023: коли для якої маніпуляції підходить час?

Місячний календар вказує сприятливі і несприятливі дні для стрижки, укладання або будь-яких інших маніпуляцій з волоссям. Умови, сприятливі для стрижки, фактично залежать від комбінації таких факторів, як місячний день, фаза місяця та місячний знак зодіаку, під яким вона знаходиться.

Виходячи з усіх цих аспектів, ми отримуємо найбільш вигідний час для походу до перукаря. Програму на січень дивіться нижче:

Підстригтися

Сприятливі дні для стрижки: 1-5, 7, 22-27, 29-31 січня

Погані дні для будь-яких маніпуляцій з волоссям: 18, 21, 24, 27 січня.

Для швидкого росту волосся рекомендується стрижка: з 1-5, 7, 22-27, 29-31 січня.

Ідеальні дні для уповільнення росту волосся: 8, 9-14, 16-19 січня.

Сприятливі дні для фарбування волосся: 1-5, 8-14, 16-19 січня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page