fbpx

Місячний календар зачісок на лютий 2023: найкращі дати для вдалої стрижки

Місячний календар зачісок на лютий 2023: найкращі дати для вдалої стрижки

Хочете знати, коли найкраще змінити зачіску? Ви б хотіли прийняти нову стрижку або зробити нову зачіску? Згідно з деякими віруваннями, місячний календар може допомогти вам у цьому відношенні. Нижче ми покажемо вам, як керуватися місячним календарем лютого 2023 року, щоб доглядати за своїм волоссям і отримати бездоганний результат!

У які дні лютого 2023 року найкраще стригтися? Яких днів слід уникати? Ваші візити до перукаря заважають вам? Бінго! Ми надаємо вам всю необхідну інформацію для догляду за своїм волоссям…За місячним календарем. Не бійтеся, довіртеся Місяцю і дерзайте!

Переваги стрижки за допомогою місяця

Стрижка волосся за місячним календарем – це давня практика стрижки з прив’язкою до різних циклів Місяця. Ідея заснована на впливі місяця на розвиток і ріст волосся. Якби ви звернули трохи уваги на це повір’я, то знали б, що місячний календар вказує найсприятливіші дні для зміни зачіски, отримання вдалої стрижки і здорового волосся. На що ще можна сподіватися?! Якщо ви застрягли, дозвольте нам допомогти!

Які переваги стрижки за допомогою місяця?

Згідно з легендою, протягом століть місячні календарі використовувалися для визначення найкращого часу для стрижки. Відповідно до циклу Місяця волосся росте з різною швидкістю. Більше того, кажуть, що ця практика приносить користь для здоров’я та краси гриви, а також духовну та енергетичну користь одночасно.

Ідея, власне, полягає в тому, щоб зробити розріз відповідно до положення місяця. Те, що дозволяє прискорити ріст, зробити їх більш густими і об’ємними. Зрештою, якщо нічна зірка достатньо сильна, щоб рухати океани та має здатність впливати на припливи, не дивно, що вона може мати прямий вплив на наше волосся.

Місячний календар на лютий 2023 року

Дати, що відповідають різним місячним фазам у лютому 2023 року:

Повний місяць: 5 лютого.

Молодик: 20 лютого.

Зростаючий місяць: 1-4 лютого, 21-28 лютого.

Спадаючий Місяць : 6-19 лютого.

Місячний календар стрижок на лютий 2023 року: сприятливі і несприятливі дні

Бажаєте прискорити ріст волосся або зміцнити його? Вам просто потрібно дотримуватися ідеальних дат для успішної стрижки. Діставайте свій щоденник, дорогі читачі, і записуйтеся до свого перукаря!

Коли стригтися, щоб прискорити ріст волосся?

Хочете прискорити ріст волосся? Що ж, настав час зайти до перукаря, поки Місяць знаходиться у зростаючій фазі, тобто: 1, 4, 22, 23, 24, 25, 26, 27 і 28 лютого. Цей період чудовий, особливо якщо ви хочете мати довге волосся!

Коли стригтися, щоб уповільнити ріст волосся?

Якщо ви хочете уповільнити ріст волосся. Дружня порада, обрізайте їх у дні, коли Місяць убуває, тобто в такі дати: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18 і 19 лютого 2023 року. Ідеальний період якщо ви хочете зберегти коротку стрижку якомога довше і скоротити відвідування перукаря. Це включає в себе повний місяць, який відбудеться в неділю, 5 лютого 2023 року, як вдалий час для тестування.

Коли стригтися, щоб зміцнити волосся?

Щоб мати густе та об’ємне волосся, моя порада – стригти його під час входу Місяця в знак Лева чи Діви, у наступні дні: 4, 5, 6, 7, 8 та 9 лютого 2023 року.

Коли найкраще дати волоссю відпочити?

Наступні дні несприятливі для будь-якого догляду або маніпуляцій з волоссям, варто дати їм відпочити, і це: 2, 3, 11, 12, 13, 20 і 21 лютого 2023 року, коли зірка ночі розташовується під знаком. Рак, Скорпіон або Риби. Ці дати включають молодик, який відбудеться в понеділок, 20 лютого 2023 року, і ми настійно не рекомендуємо торкатися вашого волосся.

Шановні читачі, Місяць – чарівна зірка, і відтепер ваш візит до перукарні більше не буде випадковим, місячні цикли допоможуть вам отримати бездоганний результат. Якщо довге волосся – це красиво, мати здорове волосся – ще краще! Слідкуйте за циклом Місяця і будьте на піку краси волосся.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page