fbpx

Молодик у лютому 2023. Як це вплине на нас: попереду особливий молодик у Рибах. Готуйтеся до важливих моментів

Наближається лютневий молодик. Це буде особливий час, тому що Місяць перебуватиме в знаку Риб. Перевірте, що означає для нас молодий Місяць у лютому та як він на нас вплине. Коли молодий місяць у лютому?

Молодик у лютому 2023: коли це?

Лютневий молодик – другий молодик після січня 2023 року. Лютневий молодик настає рівно через 14 днів після повного сніжного місяця, тобто 20 лютого о 08:09.

Молодики зазвичай не викликають такого інтересу, як повні. Вони невидимі з позиції Землі, тому часто залишаються непоміченими. Але молодий місяць, як і повний місяць, має великий вплив на людину. Тож якщо ви бачите у себе незвичну поведінку, перевірте, чи є молодий місяць.

Знаючи дату молодика в лютому, можна до нього підготуватися. У подальшій частині статті ви дізнаєтеся, що варто проявити і які ритуали проводити в молодик у лютому 2023 року.

Молодик у лютому 2023: як це вплине на нас?

Молодий Місяць у Рибах стимулюватиме нашу інтуїцію, ми відчуємо неймовірну творчу силу та загостримо нашу уяву. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і дізнайтеся, що він хоче вам сказати. Під час молодика будьте особливо уважні до своїх снів. Вони можуть бути пророчими.

Люди, які вміють співпрацювати зі своєю підсвідомістю, чудово читатимуть сигнали та вказівки, яким слід слідувати. Ви можете виявити, що на горизонті ви побачите певні події або ситуації попереду. Варто скористатися тим, що вготувала нам доля.

Риби – знак зодіаку, який тісно пов’язаний з чутливістю. Це означає, що під час наступного молодика в лютому ви відчуєте потребу побути наодинці з собою. Подалі від інших. Це може бути пов’язано з тим, що ви хочете переосмислити свою ситуацію. Зрештою, молодий місяць — ідеальна можливість для нових починань, то чому б не будувати плани зараз?

Розглянемо кілька аспектів:

Чи комфортна для вас поточна ситуація?

Хочете щось змінити, переоцінити?

Чи задоволені ви своєю роботою?

Ви хочете розвивати свою чарівність? І якщо так, то коли?

Чи добрі до вас оточуючі люди?

Молодик у Рибах стане чудовою можливістю дізнатися, чого ми насправді хочемо і куди ми йдемо.

Молодик лютого: як використовувати цей час?

Час молодика ідеально підходить для наступних занять:

Медитації

Релаксація

Спокій

Практика вдячності

Дякуйте за те, що маєте – дякуйте за здоров’я, родину, роботу, друзів.

Добрі справи – зробіть у цей день щось добре для інших

Розслаблююча ванна при свічках

Виспатися

Молодик Лютий: Проведіть очисний ритуал

Про те, що в молодика варто приймати очисну ванну, ми писали вище. Не дарма це молодий місяць у Рибах, стихією якого є вода. Прийняття ванни в молодика змусить вас попрощатися з поганою енергетикою і залишити її позаду.

Що вам знадобиться для очисної ванни на новому місяці?

свіжа зелень,

гімалайська сіль,

ефірні масла,

свічки,

пахощі з улюбленим ароматом.

Як зробити очищувальну ванну?

Приготуйте ванну з сіллю і травами.

Запаліть свічки та пахощі.

Опинившись у ванні, уявіть, як ваше тіло очищається. З нього виходить погана енергія, і ви відчуваєте фізичне та психічне очищення.

Звільніть свій розум від негативних думок. Нехай він відчуває себе вільним і готовим сприймати тільки те, що добре. Більше ніяких непотрібних думок і спогадів.

Відкрийте себе для нового початку, оскільки Місяць зараз розпочне новий цикл.

Нехай очищаюча ванна змусить вас відчути, що ви народилися заново та заново плануєте своє майбутнє.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page