fbpx
Про жінок
Мої власні 7 секретиків, як завжди почувати себе щасливою. Навіть коли дуже втомлена, виснажена, коли опускаються руки – вони працюють! А ви маєте свої?

Іноді почуваєшся такою виснаженою і розбитою, що опускаються руки і нічого не хочеться. Знайомо? Але навіть в такі моменти чи дні я знаю, як повернути собі відчуття щастя. Ось мої 7 секретиків:

 

 

1. Згадую про те, що завжди є ті, кому набагато, набагато гірше. Що мої труднощі – дрібниці у порівнянні з тими обставинами і ситуаціями, в яких опинилися інші. Вдячно посміхаюся Богу і собі, дякую Його за все, що маю,  зокрема – і за втому, бо вона мине.

 

2. Обіймаю і цілую дітей. Серце і душа від цього купаються у радості, а негаразди розчиняються вмить.

 

3. Молюся. Просто читаю кілька разів “Отче наш”, “Вірую”, “Богородице Діво, радуйся!”, Ісусову молитву – і легшає. Обов’язково!

 

4. Після прокидання одразу йду до ванної, набираю у відро холодну воду, додаю кілька крапель цитрусової або іншої ефірної олії – і виливаю на себе. Це такий сплеск бадьорої радості – не передати! А вдень знаходжу хоча б 5-10 хвилин, щоб 30 разів присісти чи зробити кілька інших вправ.

 

5.  З’їсти або випити те, що люблю. Не важливо дуже, що, але щоб мені це принесло радість: випити жасминового чаю, капучіно, перекусити йогуртом з сухофруктами, булочкою – коротше подарувати собі маленьку гастрономічну приємність. Працює завжди – настрій поліпшується!

 

6. 10-15 хвилин почитати. Це – святе, мої завжди діючі ліки.

 

7. Помріяти. Для цього не треба спеціальних умов чи часу. Просто беру – і мрію! Хоч кілька хвилин. Про подорожі, зустріч з коханим, особисті досягнення… Про будь що, що дарує яскраве відчуття щастя. Це і приємно, і, як кажуть експерти, візуалізація – це круто і корисно. Сама пересвідчилась не раз – це дійсно  працює: мрії здійснюються, якщо їх правильно посилати Всесвіту і Богу.

Альона Мірошниченко.

facebook