fbpx

Найкраща порада для очищення вікон без розводів. Додайте ложку у воду, і ефект вас здивує!

Миття вікон може бути виснажливим завданням. Результат часто невтішний, незважаючи на численні зусилля повернути їм блиск. На щастя, взявши на озброєння простий бабусин рецепт, ви нарешті зможете побачити блискучі та сліпучі вікна.

Відбитки пальців або дощ на вікнах – досить поширена проблема. А ретельне обслуговування вимагає часу та використання відповідних продуктів. Тоді ми пропонуємо вам безпомилковий спосіб легко вимити вікна в будинку, не залишаючи слідів.

Який кухонний засіб використовувати для миття вікон?

Немає нічого кращого за те, щоб любуватися світлим інтер’єром з чистими дзеркалами та блискучими вікнами. Для цього можна приготувати домашній продукт за кілька хвилин. З цим флагманським продуктом у вашій кухонній шафі миття вікон більше не буде клопотом.

Суміш води та білого оцту для очищення вікон

Найпростіший і найефективніший спосіб отримати блискучі вікна – використовувати білий оцет. Для цього наповніть пульверизатор білим оцтом на ⅓, а потім долийте розчин теплою водою. Потім розпиліть суміш на вікна і дайте їй подіяти кілька секунд.

Потім протріть газетою і вуаля! Для бездоганного результату проведіть по краях вікна серветкою з мікрофібри. Оцет миттєво знежирить вікна. Цей простий і ефективний прийом також працює з іншими скляними поверхнями в будинку, такими як дзеркала. Це може бути корисним у певних приміщеннях, таких як ванна кімната чи туалет.

Інші практичні поради щодо миття вікон без розводів

Є багато інших рецептів, які ви можете приготувати, щоб зробити натуральний засіб для миття вікон, ретельно очистити цей тип поверхні та видалити всі стійкі сліди. Більшість з них засновані на 100% натуральних і економних інгредієнтах. Ось кілька прикладів.

Мийте вікна лимонним соком

Лимон відомий своїми очисними, відбілюючими, видаляючими та знежирюючими властивостями. Потім його можна використовувати в домашніх справах, таких як миття вікон та інших поверхонь і приміщень у вашому домі. Просто змішайте в ємності сік свіжого лимона і гарячу воду. Потім намочіть кульку газети і потріть все вікно. Немає необхідності мити вікна або витирати їх, цей натуральний і екологічний засіб для чищення поверне їм бажаний блиск.

Кілька порад для бездоганного миття вікон

Для правильного догляду за вікнами в будинку необхідно заздалегідь виконати певні умови. Уникайте миття вікон в дощовий день. Це може зруйнувати всі ваші зусилля. Крім того, рекомендується уникати сонячних днів. Дійсно, миючий засіб може легко засохнути і залишити сліди або кільця на очищених вікнах.

Робіть це вранці дуже рано або в кінці дня. Так само під час очищення необхідно враховувати температуру води. Занадто гаряча вода може призвести до випаровування засобів для чищення та зниження їх ефективності. Тому краще використовувати теплу воду.

Остання маленька порада для бездоганного очищення вікон: виконуйте вертикальне очищення зсередини та горизонтальне зовні, щоб легше виявити сліди на вікнах.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page