fbpx

Найвдаліші дні в березні 2023 року: дні сили – це дні, коли у вас набагато більше шансів зустріти удачу, ніж зазвичай. Фахівці з астрології, нумерології та біоенергетики поділилися своїм баченням

Найвдаліші дні в березні 2023 року: дні сили – це дні, коли у вас набагато більше шансів зустріти удачу, ніж зазвичай. Фахівці з астрології, нумерології та біоенергетики поділилися своїм баченням

Взагалі, днів сили не буває багато, тому якщо вам знадобиться допомога з удачею, ви завжди можете звернутися за підтримкою до каменів-талісманів. Крім того, завжди намагайтеся прислухатися до свого здорового глузду і не заводьте собі ворогів. Спокій і поміркованість завжди допоможуть вам стати кращою людиною і стати продуктивнішими. У березні не варто поспішати з рішеннями. Важливо ретельно зважити всі за і проти.

3 березня – Дзеркальна дата

Третій дзеркальний день цього року стане відмінним днем ​​для духовних практик і духовного розвитку в цілому. Цей день можна присвятити отриманню нових знань, читанню молитов, медитаціям і афірмаціям. Цей сприятливий день надзвичайно важливий. Тому що це допомагає подолати всі наслідки найнебезпечнішого дня березня, що йому передував. Цей дзеркальний день допомагає нам оговтатися від негараздів і зрозуміти, як і куди рухатися далі в житті.

7 березня – День зміни місця розташування Сатурна

З березня 2020 року Сатурн перебуватиме у Водолії. 7 березня цього року планета увійде в знак Риб. Це буде надзвичайно важлива подія. Так, це покращує день, але Сатурн у Рибах по-справжньому проявить себе лише з часом. Загалом цей перехід приносить багато важливих змін для нас у всіх сферах життя. Перші приємні дзвіночки ми почуємо 7 числа. 7 березня нам трохи легше буде з особистими проблемами і проблемами характеру. У цей день можна і навіть потрібно проявляти ініціативу.

16 березня – Венера входить у Тельця

У цьому знаку планета перебуватиме до 10 квітня. Це буде дуже хороший і важливий перехід, так як Венера в Овні абсолютно слабка. 16 березня буде дуже яскравим і надзвичайно приємним днем. У цей день дуже важливо зайнятися домашніми справами, прибиранням, наведенням порядку. Постарайтеся провести цей день в дусі того, що ви хочете змінити своє життя на краще, змінивши свій будинок і себе. Цей день ідеальний для того, щоб спробувати нову зачіску та оновити гардероб.

У цей день на нічному небі Меркурій зустрічається з Нептуном. Таке поєднання небезпечно, але позитивна сила Венери нейтралізує негативну енергію цього аспекту.

19 березня Меркурій входить в знак Овна

Не можна сказати, що Меркурій почувається в цьому знаку дуже комфортно, але точно краще Риб, які повністю нейтралізують силу Меркурія. 19 березня знак Овна дає нам нове натхнення та впевненість у своїх силах, повертає увагу та підвищує прагнення до знань. Планета не перебуває в цьому знаку до 2 квітня. Цей день можна і потрібно присвятити фінансовим і юридичним справам, а також роботі і бізнесу.

20 березня – Весняне рівнодення

Це дуже вдалий і, мабуть, найяскравіший день березня. Астрологи зазначають, що цього разу молодик майже повністю збігатиметься з рівноденням із запізненням менше ніж на добу. Це позитивно позначиться на нашій психіці. 20 березня можна вважати універсальним днем ​​сили, в який ми можемо займатися абсолютно будь-якою діяльністю, яку забажаємо. Цей день сприятливий як для відпочинку, так і для роботи. У цей день рівнодення давайте прислухаємося до своєї інтуїції.

23 березня – зміна ери Плутона

Ще один важливий день влади з більш ніж довготривалими наслідками. 23 березня найдальша планета Плутон переходить у знак Водолія. Цей день знаменує кінець п’ятнадцятирічного періоду, проведеного в Козерозі. Сам день переходу, 23 березня, загадковий, незвичайний і важливий, але точно буде насичений позитивними подіями.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page