fbpx
Про жінок
Народилася і виросла я в родині цинічних і прагматичних людей. Нічого для них немає: ні святого, ні надприродного. Я не була хрещена в церкві, але це ніяк не заважало мені жити. Я зовсім не вірила в Бога, поки зі мною не сталося ЦЕ. 

Народилася і виросла я в родині цинічних і прагматичних людей. Нічого для них немає: ні святого, ні надприродного. Я не була хрещена в церкві, але це ніяк не заважало мені жити.

З молодим чоловіком на ім’я Роман я познайомилася у подруги. Він розповідав багато цікавих історій, в які я, звичайно, не вірила. Ну звідки можуть взятися домовики, лісовики та водяні? Такий сучасний і розумний хлопець, а вірить у всяку нісенітницю.

Мій скептицизм ніяк не завадив мені закохатися в Рому, а йому в мене. Ми стали зустрічатися. Я бувала у Роми в будинку. Крім нього, в родині була ще сестра Ганнуся. Вона завжди дивилася мені в очі дуже уважно, поки я не починала соватися.

Якось я залишилася ночувати у коханого. Перший раз вночі я прокинулася від того, що моє волосся мене душило. Я любила носити довге розпущене волосся. Якимось незрозумілим чином воно заплуталося навколо моєї шиї і при кожному русі щільно тиснуло на неї. В ту ніч це повторювалося ще двічі.

Ледве дочекавшись ранку, я відразу поїхала до себе додому.

Через два тижні ми знову прийшли до Романа. Його сестра підійшла до мене і сказала:

– Наш домовик тебе не любить, він хоче, щоб ти охрестилася.

Я мовчки вислухала дівчинку, але про себе подумала, що вона говорить дурниці. І тут Аня як закричить:

– Це не дурниці!!! Хрестись або більше не приходь сюди!

Роман заступився за мене, а батьки вибачилися за дівчинку. Пославшись на хворобу, я поїхала до себе додому. Протягом наступного місяця я намагалася не залишатися у Романа і дуже боялася його сестру.

Одного разу я йшла повз церкву, і якась сила потягнула мене зайти в храм. Я була одягнена як більшість сучасних людей – джинси і блузка. Звичайно, ніякої хустки і довгої спідниці на мені не було.

Я зайшла до церкви. Мені навперейми тут же кинулися дві бабки. Одна заголосила, що не можна в такому вигляді в храм Божий, а друга почала мовчки виштовхувати мене. Тут з’явився священнослужитель, який заступився за мене. Ми з ним відійшли в бік і несподівано для себе я випалила, що хочу похреститися.

Батюшка пояснив мені, що таке хрещення, як і що робити. Через тиждень мене охрестили. Про своє хрещення я нікому не говорила.

Того вечора ми з Романом знову прийшли до нього додому. Сяюча Аня кинулася до мене в обійми. Ніхто не розумів її радості. Ніхто крім мене.

Незабаром ми з Ромою одружилися і стали жити з його сім’єю. Ніякі домові мене більше не турбували.

Тетяна Єрохіна

Фото – ілюстративне, brainbuzz

Передрук матеріалу заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page