fbpx

Натисніть клавіші Ctrl, Shift і T на комп’ютері, щоб отримати доступ до цих важливих прихованих функцій

Натисніть клавіші Ctrl, Shift і T на комп’ютері, щоб отримати доступ до цих важливих прихованих функцій

Ви щодня працюєте за ПК чи ноутбуком? Напевно ви знаєте, що існує безліч варіантів, які заощадять час, щоб полегшити вашу роботу. Звичайно, для коригування тексту або переходу між різними вікнами використання миші справді є звичним і звичайним жестом. Але завершити цю дію цілком можливо, використовуючи велику кількість часто невідомих комбінацій.

За допомогою кількох простих і зручних комбінацій клавіш на клавіатурі ви можете дуже швидко виконувати різні функції. Ще необхідно ознайомитися з ключами, про які йде мова, щоб скористатися ними в повній мірі. Дотримуйтесь посібника!

Які переваги комбінації клавіш “Ctrl + Shift + T”?

Як пояснюють спеціалісти, ця комбінація клавіш буде корисною для різних цілей. Дізнайтеся, що відбувається, коли ви одночасно натискаєте клавіші Ctrl + Shift +T.

Якщо ви натиснете цей ярлик один раз, остання закрита вкладка відкриється знову. Тому що пам’ятайте, що історія вкладки зберігається, тому після відкриття ви можете повернутися до неї, щоб переглянути попередні сторінки, які ви відвідали.

Якщо натиснути цю комбінацію клавіш кілька разів, ви відкриєте інші вкладки, які ви раніше закрили, окрім останньої. Вони будуть відкриватися по порядку, від останнього до першого.

Ви зрозуміли, що ця комбінація дозволяє кілька функцій, спрямованих на відновлення вкладок вашого браузера. Яка головна перевага? Це позбавить вас від неприємної невдачі. Дійсно, якщо ви працюєте вдома з браузером, ви добре знаєте, що часто трапляється помилково закрити вкладку і, таким чином, втрачати нещодавні пошуки. Замість того, щоб турбувати вас переходом до історії, щоб отримати їх, і таким чином витрачати час, цей ярлик швидко зробить це за вас!

Корисно знати: ця комбінація клавіш працює в будь-якому браузері, не лише в Google Chrome, а й у Microsoft Edge або Mozilla Firefox. Як бонус, він сумісний з Mac (ноутбуками Apple), з тією лише різницею, що вам доведеться замінити клавішу Ctrl на Cmd. Іншими словами, комбінація стає такою: Cmd + Shift + T.

Клавіатура: інші комбінації клавіш, які полегшать ваше життя

Копіювати виділений текст або елементи

Комбінація клавіш Windows: Ctrl + C і Ctrl + X

Комбінація клавіш Apple: Cmd + C і Cmd + X

Якщо вам потрібно скопіювати вибрані елементи або текст, скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + C або Cmd + C. Це збереже виділення для подальшого використання та залишить оригінальне виділення. Що стосується комбінацій клавіш Ctrl + X або Cmd + X, вони зберігають копію виділення, але видаляють її зі сторінки, на якій ви зараз працюєте.

Вставити виділений текст або елементи з буфера обміну

Комбінація клавіш Windows: Ctrl + V або Shift + Insert

Комбінація клавіш Apple: Cmd + V + Insert

Ці два ярлики дозволяють вставити елемент, який зберігається в буфері обміну.

Скасувати або повторити останні зміни

Комбінація клавіш Windows : Ctrl + Z або Ctrl + Y

Комбінація клавіш Apple: Cmd + Z або Cmd + Y

Ctrl+Z або Cmd+Z — це комбінації, які скасовують останні зміни. Ви навіть можете натиснути кілька разів, щоб скасувати різні зміни одночасно.

Ctrl + Y або Cmd + Y повторить скасування або будь-які інші останні зміни.

Пошук слова або фрази

Комбінація клавіш Windows: Ctrl + F

Комбінація клавіш Apple: Cmd + F

Ці ярлики дозволяють вам знайти саме те, що ви шукаєте, без необхідності робити це вручну на сторінках тексту. Таким чином вони відкривають поле “Пошук” у вигляді маленької лупи. Введіть слово або фразу, яку ви хочете знайти: програма відсортує та автоматично виділить відповідні варіанти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page