fbpx
поради
Навіщо класти губку в лоток пральної машини? З важливі ​​причини

Це факт, пральна машина необхідна в повсякденному житті. Тому від її вживання важко відмовитися. Щоб білизна була постійно чистою і ароматною, за нею потрібно регулярно доглядати. В даному випадку марно вдаватися до засобів, які і дорогі, і часом шкідливі для здоров’я. Дійсно, є поради, які можуть бути дуже корисними для цієї мети.

Пральна машина відноситься до тих побутових приладів, які можуть виходити з ладу з часом і використанням. Якісне технічне обслуговування, до того ж регулярне, має важливе значення, щоб уникнути будь-яких можливих поломок. Для цього існують дуже ефективні натуральні продукти, які будуть вам у пригоді.

Крім того, деякі частини цього приладу може бути особливо важко чистити, зокрема шухляду для пральних засобів. У наступних рядках ми розкриваємо вам хитрість, як легше досягти цього.

Яка користь від розміщення губки в ящику для пральних засобів пральної машини?

Ящик для пральних засобів — це відділення, призначене для засобів для прання, які дозволяють чистити одяг. Хоча ми схильні думати, що весь вміст розкидається по барабану, це не завжди так.

Дійсно, залишки миючого засобу та плями цвілі іноді можуть осідати всередині пральної машини. У результаті ваш пристрій може стати несправним. Щоб цього уникнути, краще подумати про очищення шухляди для миючих засобів, і для цього є простий і ефективний трюк. Спочатку візьміть губку, змочіть її в білому оцті, а потім помістіть у шухляду для пральних засобів . Залиште на 10-15 хвилин, перш ніж ретельно втирати.

Крім того, що білий оцет є природним засобом для видалення накипу, він відомий своїми знежирюючими властивостями, а також здатністю усувати всі неприємні запахи. Екологічний і недорогий, він може допомогти вам видалити найстійкіші залишки миючого засобу, які з часом можуть осідати на стінках ящика пральної машини. Робити це можна раз на місяць.

Інший альтернативний спосіб очищення шухляди для пральних засобів вашої пральної машини

Перебуваючи в постійному контакті з водою, а також засобами, призначеними для прання, відділення для прального засобу може стати сприятливим ґрунтом для появи цвілі.

У цьому випадку бажано вийняти шухляду з пральної машини, щоб приступити до її очищення. Крім того, обов’язково знімайте її обережно та без зусиль, щоб не пошкодити.

Для очищення змішайте 1⁄4 відбілювача з 3⁄4 холодної води. Замочіть у ньому ящик і дайте йому попрацювати. Приблизно через пів години зніміть його та промийте холодною водою. Дуже важливо, щоб вода була холодною, щоб запах відбілювача не проник у ящик пральної машини. Нарешті витріть його. Таким чином ящик вашої пральної машини буде очищений від усього бруду та іншої плісняви, яка в ньому увійшла.

Завдяки цим природним порадам ви зможете ефективно доглядати за шухлядою для пральних засобів і таким чином продовжити термін служби вашої пральної машини.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page