fbpx

Навіщо залишати мікрохвильову піч відкритою після кожного використання. Підступ приховує несподіване пояснення

Навіщо залишати мікрохвильову піч відкритою після кожного використання. Підступ приховує несподіване пояснення

Незамінна мікрохвильова піч позбавляє нас від необхідності використовувати духовку для розігрівання окремих страв. Але чи знаєте ви, що її використання вимагає певної уваги? Ну, якщо ви думали, що знаєте все, подумайте ще раз! Давайте разом дізнаємося, чому краще залишати її відкритою після кожного використання.

Навіть якщо використання побутових приладів вкорінене в наших звичках, вони все одно потребують певної уваги, якщо ми хочемо зберегти їх термін служби. З цієї ж причини мікрохвильовою піччю також слід користуватися обережно. Одна з речей, яку слід робити після кожного використання, це залишати дверцята відкритими. Але чому?

Чому дверцята мікрохвильової печі слід залишати відкритими після використання?

Ви зазвичай залишаєте дверцята мікрохвильової печі закритими після того, як ваша їжа розморозиться? Якщо так, то це питання заслуговує на вивчення, щоб покращити використання вашої мікрохвильової печі. Ми вже бачимо, як ви запитуєте себе: “Дверцята мікрохвильової печі відкриті чи закриті, яка різниця?”. Добре уявіть, що цей простий жест допоможе уникнути багатьох проблем для вашого пристрою…

У той час як багато людей мають звичку закривати дверцята мікрохвильової печі відразу після використання, інші вважають за краще тримати її відкритою. Їхній жест далеко не тривіальний! Якщо залишити дверцята мікрохвильової печі відкритими після використання, пара, що потрапила всередину, виходить назовні. Таким чином, всередині пристрою не може утворюватися конденсат, який залишає сліди води на його стінках. Залишаючи дверцята відкритими, ви також запобігаєте накопиченню вологи на скляних дверцятах.

І це ще не все! Окрім явища конденсації, залишення дверцят мікрохвильової печі відкритими після використання допомагає запобігти поширенню цвілі та бактерій. Просто так! Крім того, цей рефлекс значно зменшує утворення залишків їжі та неприємних запахів.

Під час наступного використання не забудьте залишити дверцята приладу відкритими на кілька хвилин, поки він охолоне. Вентиляція також видаляє сильні запахи їжі. Після цього ви можете використовувати вологу ганчірку або навіть шматок паперового рушника, щоб очистити стінки мікрохвильовки, не забувши про піддон і внутрішню поверхню дверцят.

Цей жест обов’язково повинен бути частиною ваших рефлексів під час використання мікрохвильової печі. Звичайно, ви не повинні випускати з уваги технічне обслуговування свого пристрою, якщо хочете збільшити термін її служби. Ось чому регулярне прибирання є необхідним!

В іншому реєстрі чи знаєте ви, що ваша мікрохвильова піч також може використовуватися не для розігрівання та розморожування страв? Якщо вона використовується в основному для цієї дії, вона виявляється набагато більш універсальним, ніж ви думаєте.

Чому потрібно накривати їжу, перш ніж поставити її в мікрохвильову піч?

Всупереч поширеній думці, важливо накривати їжу під час розігрівання в мікрохвильовій печі. Якщо ми звернемо вашу увагу на це, то це просто тому, що ця дія дозволяє їжі добре розподіляти хвилі. Завдяки цьому їжа не ризикує висохнути через нерівномірно розподілені хвилі. Крім того, накриваючи їжу, ви запобігаєте її впливу запахів та інших можливих бризок.

Як ви могли помітити, правильне використання мікрохвильової печі безумовно має значення. Тож не забувайте ретельно доглядати за цим пристроєм, щоб він вам повернувся!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page