fbpx

Не дозволяйте своєму партнеру носити в такий спосіб гаманець. Це загрожує втратою грошей

Не дозволяйте своєму партнеру носити в такий спосіб гаманець. Це загрожує втратою грошей

Гаманець для чоловіка виконує роль сумочки. На жаль, багато чоловіків не дотримуються цього єдиного правила. А простим способом можна наразити себе на втрату грошей і навіть документів.

Носити в цьому місці гаманець – напрошується на нещастя

Чоловіки зазвичай хочуть, щоб їх вважали більш раціональними та логічними у своєму житті. Тому вони досить критично ставляться до популярних і перевірених способів збагатитися або захиститися від втрати грошей.

Це дуже шкода, адже якби вони дослухалися до цієї поради, то могли б уберегтися від матеріальних чи фінансових втрат. Ні в якому разі не носіть гаманець у лівій задній кишені штанів.

Обґрунтування просте і очевидне для тих, хто знає. Задня частина тіла відноситься до нечистої сфери, асоціюється з поганою енергією. Крім того, сідниці і ліва сторона представляють нечисті частини тіла. Отже, відбувається кульмінація поганої енергії, і це значно сприяє фінансовим втратам.

Крім того, і не менш важливо, носити гаманець у задній кишені — спокушати долю. А точніше, злодій, якому ми передаємо гроші та документи на блюдечку. Мить неуважності і халепа готова. Тому що навіть якщо наш партнер не має при собі багато готівки, коли його пограбують, він обов’язково повинен:

Блокувати кредитні, дебетові та інші картки.

Заявити про крадіжку документів і потім переоформити їх.

Обов’язково прочитайте, не пошкодуєте:

Що ви можете покласти у свій гаманець, щоб захистити свої гроші?

Якщо ви хочете забезпечити процвітання в фінансових справах, вам слід мати при собі талісман, який притягує гроші. Традиційними і перевіреними “магнітиками” для є:

Луска коропа.

Щаслива копійка, обов’язково знайдеться.

Лаврове листя.

Котячі вуса, але тільки підняті з підлоги

Запашний перець.

Багато хто сміється з того, що всі ці речі потрібно носити в гаманці одночасно, а тоді зовсім не залишиться місця для грошей. Більше нічого поганого. Кожна людина, найчастіше методом проб і помилок, повинна знайти свій оберіг.

Комусь гроші дасть луска коропа, а комусь котячі вуса. Кожна людина різна, має різні потреби та використовує гроші для різних цілей. Тому вибір відповідного амулета повинен бути гнучким і індивідуальним. Єдине універсальне правило – регулярно викидати старі квитанції та рахунки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page