fbpx
поради
Не годуйте цим своїх школяриків! Дієтологи-ендокринологи вважають, що ці продукти не можна не тільки давати дітям на сніданок, а і не бажано вживати взагалі.

Дієтологи-ендокринологи вважають, що ці продукти не можна не тільки давати дітям на сніданок, а і не бажано вживати взагалі.

Ворог номер один дитячому і підлітковому здоров’ю – сухі сніданки, переконані медики. Вони містять багато цукру і добавок, але дають мало енергії і поживних речовин.

Від додаткового цукру на сніданок теж варто відмовитися – наприклад, не додавати цукор до чаю або сиру, а замінити його фруктами або ягодами.

Деякі батьки люблять замінювати сир на глазуровані сирки, але їх краще взагалі прибрати з раціону. У них занадто багато цукру, консервантів, жирів і ароматизаторів, тому для дітей це явно не найкраща їжа.

Серед кращих варіантів сніданків – яйця, овочі, кисломолочні продукти і злакові. Доповнювати їх найкраще свіжими або замороженими ягодами, іноді фруктами.

При цьому важливо розуміти: сніданок – необхідний прийом їжі. До того ж, у більшості людей обмін речовин в першій половині дня відбувається швидше, ніж у другій, так що потрібно подбати про достатні порції і можливі перекуси через дві-дві з половиною години.

Приклад хорошого сніданку для дітей і дорослих:

Омлет з овочами

Тост з курячою грудкою

Сир

Ягоди

 

Джерело

facebook