fbpx

Не відганяйте удачу своїми ж руками: ви досі витираєте пил чи миєте підлогу старою майкою чоловіка? Ми розповімо, чому це робити, не те, що не варто, а не можна! Все це веде до поганих наслідків!

Не відганяйте удачу своїми ж руками: ви досі витираєте пил чи миєте підлогу старою майкою чоловіка? Ми розповімо, чому це робити, не те, що не варто, а не можна! Все це веде до поганих наслідків!

Чому прикмети забороняють використовувати свої старі речі для прибирання.

Чому старий одяг не можна брати на ганчірки.

У кожної людини за кілька років накопичується гора непотрібного одягу, який і носити більше не хочеться, і викинути шкода, і віддати нікому. Шафи не гумові, тому частині речей кмітливі люди знаходять застосування. Наприклад, пустити їх на ганчірки. Здається, що це цілком практичний підхід. Однак езотерики так не вважають. Виявляється, поступати таким чином зі старим одягом категорично не можна.

Чому старий одяг категорично не можна використовувати як ганчірки

Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка не пускала на ганчірки старі кофти і штани. Але ваш, нехай і непотрібний більше одяг, для цієї мети зовсім не годиться, вважають експерти.

Колись речі торкалися до вашого тіла, а значить, були частиною біоенергетики, ввібравши її назавжди. Погодьтеся, що дивно після цього використовувати їх для прибирання. Фактично, вбираючи і збираючи на себе бруд і пил, річ буде впливати і на ауру колишнього господаря. Поступово біополе почне замутнятися, а значить, людину можуть відвідати похмурі думки, в її життя прийдуть негаразди і проблеми.

Прикмети про використання старого одягу

Згідно з поширеними прикметами, людина, яка використовує свою річ для миття підлоги, може заробити проблеми зі шкірою. Ні з того ні з сього може початися якась недуга, яку буде складно лікувати, адже її причина лежить в області не медичній, а езотеричній.

Незаміжній дівчині не можна мити підлогу рушником, яким вона раніше користувалася. В іншому разі її так ніколи і не візьмуть заміж.

Якщо людина прибирає в будинку не спеціальними ганчірками, а пускає в хід свій старий одяг, то вона привертає в життя бідність. Вона не тільки відганяє удачу від самої себе, але і вимиває достаток з дому. Якщо ви робили це багато років поспіль, тоді не варто дивуватися тому, що справи не ладяться. Просто викиньте негайно речі, що стали ганчірками, і більше так не робіть.

Що робити зі старим одягом

Виникає резонне питання: куди подіти старі речі, які ви вже не будете носити? Очевидно, в шафах стільки місця не знайти. На щастя, є розумні способи позбутися від непотрібного одягу і не нашкодити своїй енергетиці:

По-перше, можна віддати хороші речі тим, кого знаєте і хто носив би їх з радістю

По-друге, віднести в пункти прийому старого одягу. Там її розсортують і віддадуть нужденним.

Однак якщо речі поношені або ви просто не хочете, щоб їх носив хтось інший, тоді краще утилізувати їх. Зробити це можна двома способами:

Спаливши. Пам’ятайте, що при цьому не можна відчувати жаль, навпаки, уявіть, що так ви прощаєтеся з проблемами з минулого.

Викинувши. Перед тим, як віднести одяг в сміття, прополосніть його в сольовому розчині. Він прибере слід вашої енергетики і негативних наслідків не буде.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page