fbpx

Нещастя в будинку осяде надовго: у кожної жінки є річ, яка приносить одне розчарування і смуток! Саме перед Новим роком варто її позбутися!

Нещастя в будинку осяде надовго: у кожної жінки є річ, яка приносить одне розчарування і смуток! Саме перед Новим роком варто її позбутися!

Це приносить нещастя в будинок: кожна жінка має цей предмет, тим самим приносить нещастя в дім!

Кожен хотів би почуватися в безпеці у власному домі. Однак іноді непомітні предмети, якими ми користуємося щодня, можуть принести нам нещастя. До них відносяться аксесуари, які є в гардеробі кожної жінки. Вони приносить нещастя в будинок, і від цих предметів краще якомога швидше позбутися.

Кожен мріє, щоб його дім був під щасливою “зіркою”. Ми хочемо почуватися в ньому безпечно, тому краще перестрахуватися і позбутися всього, що може принести нещастя в нашу квартиру. Виявляється, навіть незвичайні речі можуть бути джерелом нещастя.

Серед них є річ, яка є в гардеробі практично кожної жінки. Вона приносить в будинок нещастя, тому від цього предмета краще якомога швидше позбутися. Перевірте, про що саме йдеться.

Це приносить нещастя в будинок. У кожної жінки є ця річ!

Може здатися, що предмети, якими ми користуємося щодня, не повинні приносити нещастя. Однак виявляється зовсім навпаки. Саме вони можуть принести нам найбільше нещастя.

Майже у кожної жінки в колекції прикрас є… “одинока” сережка. Коли одну із них ми губимо, ми часто вважаємо, що краще тримати іншу, тому що, можливо, інша знайдеться. На жаль, це приносить нещастя нам і нашим домочадцям.

Розпаровані сережки приносять нещастя

Це правило випливає з принципів фен-шуй. На їхню думку, безпарні предмети роблять наше життя хаосом і безладом. Тому сережки без пари можуть викликати в нашому домі тривогу і страх.

Забруднюється простір квартири, де знаходяться непарові предмети. Це змушує нас широко відчинити двері для зла й невдачі. Якщо останнім часом вам не щастить, краще перевірте свою скриньку з коштовностями на наявність поодиноких сережок.

Це правило також може застосовуватися до інших предметів. Непарні шкарпетки також можуть принести нещастя. Однак сережки мають подвійну дію, адже вони також є гострими предметами, які можуть завдати нам різної шкоди.

Ви вірите у такі речі? Якщо так, обов’язково озирніться і якнайшвидше позбудьтеся втрачених прикрас.

До того ж, це дуже добре робити саме перед Новим Роком!

Бережіть себе та своїх рідних, і нехай у вас все буде добре, любі українці!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page