fbpx

Незабаром ми будемо спостерігати цікаве явище. Попереду таємничий повний Місяць. Він сильно впливає на природу і людей. Підказуємо, яких 5 речей тоді краще не робити, щоб не витрачати час і сили

Наближається повний черв’яковий місяць. Ці 5 речей тоді краще не робити

Незабаром ми будемо спостерігати цікаве явище. Попереду таємничий повний Місяць. Він сильно впливає на природу і людей. Підказуємо, яких 5 речей тоді краще не робити, щоб не витрачати час і сили.

Незабаром, 7 березня, ми побачимо на небі останній зимовий повний місяць. Його називають Черв’ячим повним місяцем, а також Скрипучим повним місяцем, Посним повним місяцем або Вороновим повним місяцем. Це астрономічне явище завжди приносить нам заряд енергії та найкращий час для великих життєвих змін.

Однак деякі види діяльності в цей період не рекомендуються. Підказуємо, яких 5 речей тоді краще не робити. Перегляньте їх нижче.

Що не можна робити в повний місяць

Здавна вважалося, що Місяць має великий вплив на світ, природу і різні події.

Як повний місяць впливає на людей?

Найчастіше це небесне тіло впливає таким чином, що змінює багато процесів, пов’язаних з водою в організмі людини, і виділяється гормонами, особливо серотоніном, гормоном щастя. З цієї причини під час повного місяця ми часто відчуваємо:

Зміни настрою.

Прилив енергії.

Проблеми із засипанням і відпочинком.

Більше відчувати спрагу та голод.

Підвищена чутливість до болю.

Враховуючи такий вплив повного місяця, деякі речі варто зробити рано чи пізно, після закінчення цієї фази. Додатковим чинником зараз є прийдешній початок весни, який також сильно впливає на організм людини і порушує багато його функцій.

Повний Черв’ячий Місяць не сприяє таким заняттям:

Не починати нових справ, особливо пов’язаних з грошима. Фінансові справи краще завершувати до або після повного місяця.

Не проводите в цей час важливих розмов і дискусій, тому що ви ризикуєте їх провалити. Люди тоді більш чутливі та нервові.

Не робіть серйозних процедур на зовнішності і потім не плануйте серйозних втручань в організм. У цей час ви можете відчувати сильніший біль, повільніше загоюються, гірше відбувається регенерація.

Не плануйте глибоко розслаблюючі спа-салони або масажі, оскільки повний місяць все одно поверне напругу.

Не пересаджуйте рослини та квіти. Цей час не підходить для обрізки і догляду за зеленню. Пересаджені рослини можуть не прижитися.

Що робити під час повного місяця?

Період повного місяця – це не тільки несприятливий час для будь-яких новин. Він також має багато переваг. Він починає новий цикл, у якому найкраще викреслити зі свого життя все, чого ми не хочемо. Під час повного місяця ми отримуємо багато енергії, яку можемо використовувати для створення планів і проєктів.

Вплив Місяця сприяє творчому мисленню і незвичайним ідеям. Іноді навіть приносить новаторські думки та висновки. Записати їх і втілити в життя варто відразу після закінчення повної фази, при спадаючому Місяці.

Що ще потрібно робити під час повного місяця?

Проводьте час з родиною та друзями. Зосередьтеся особливо на добрих жестах, обіймах, поцілунках і ніжності.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page